Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Mam dość :(

Mam dość :( 2017/08/02 19:10 #38476

• Millena66
  • Millena66 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam, pierwszy raz odważyłam się napisać na forum. Nie to że jestem zahukana, tylko jakoś tak nie potrafiłam. Tak w skrócie moja historia. Jestem jedynaczką z tak zwanej "normalnej rodziny", w której ukrywano alkoholizm mojej mamy. Chciałam jak najszybciej wyjść za mąż, założyć rodzinę, mieć przyjaciela w mężu na dobre i na złe. Byliśmy bardzo młodzi, dobrze się ze sobą czuliśmy, wydawało się, że wszystko jest w porządku. Po ślubie się rozkręciło. Tak zwane trzydniówki do upadłego. Potem ciężki kac, pogotowie, strata praca. I tak przez 10 lat. Nie był upierdliwy, kładł się spać, a po kilku godzinach szukał ratunku na kaca w piwie. Po 10 latach kazałam się wyprowadzić, miałam dość. Wyprowadził się do swojej matki, a ona zaprowadziła go do przychodni dla alkoholików. Ogarnął się na następne 10 lat. Nie leczył się, ale nie pił. Był opryskliwy, nerwowy, aż odkrył relanium. I znowu się zaczęło tym razem tryb Zombie. Dał radę i z tym. Siedem lat temu zmarł nam syn i zaczęło się znowu picie. Tym razem po 9 - 10 dni. Koniec końców zawsze kończy się tak samo. Drgawki, omdlenia, wyrzucenie z pracy, szukanie piwa na kaca. I karuzela kręci się nadal. Córka podała go na przymusowe leczenie. W poradni był dwa razy u psychologa. Przez rok nie pił. Dostał ponowne wezwanie na komisję, gdzie jakoś się wyłgał i dali mu spokój. Od 2 tygodni znów pije. Dziś przyszedł naprawdę "sztywny". Boję się, że znowu straci pracę a nawet życie. Taki upał, a ona ma 57 lat. Kocham go i boję się o niego. Eh... nie wiem już co robić, bo wrzeszczeć na niego mi się już nawet nie chce. Sama choruję na boreliozę, mam stany nerwicę lękową z agorafobią. Nie mam rodziny, wszyscy mi pomarli. Mam za to dwie córki i syna. Jedna jest dorosła i się wyprowadziła, druga ma 14 lat. Syn już student. Płakać mi się chce że muszą na to patrzeć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mam dość :( 2017/08/02 21:08 #38478

• solo6971
  • solo6971 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 199
pozdrawiam 8g A moze juz czas o pomysleniu o sobie!?
tha panda olla

Mam dość :( 2017/08/03 10:39 #38488

• maciejka
  • maciejka Avatar
Witaj a " moim" dziale znaczy jestem współuzlezniona , dawno po terapii i ddd. Czy wiesz czym rózni sie trzeźwienie od nie picia? Możesz skorzystać z pomocy Al- Anon, Poradni leczenia uzaleznień i współuzaleznień i pisać tu na forum. Są jeszcze mitingi Al- Anon przez internet w kazda środę.