Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Witam

Witam 2017/03/04 19:38 #34200

• binka
  • binka Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania: 2
W moim życiu zawsze "miałam do czynienia " z problemem alkoholu. Ja nie piję ale ludzie mi najbliższy. Zaczne ze moi rodzice zawsze pili. Mama zachorowala na raka krtani i tak dalej pila przezyla 9 lat z nim. Rak wygral. Tato został sam. Przed śmiercią mamy był drugi raz na odwyku skierowalam go tam . Nie pił prawie rok.Zaczął w pogrzeb mamy. Mieszkam z tesciowa nie jest zla osobą ale piję co drugi dzień najgorsze w tym wszystkim jest to że mam trzech synów i musza na to patrzeć. Kolejna osoba ktora sie stacza jest mój brat. Mlody chlopak 26 lat ale bez cwiarteczki i to nie jednej nie umie żyć. Jak sie nie napije rece mu sie trzęsą. Ma fajna dziewczyne pracę u mojego męża ale powoli wszystko niszczy. Pisze do was bo czasami mam dość. Człowiek chciałby takiej osobie pomoc ale rece opadaja jak ta osoba nie chce tej pomocy. Ja nie pije pk raz ze mam wstret a pi dwa dwa lata temu ledwo co przezylam wykryto u mnie autoimmunologiczne zapalenie wątroby chociaz wczesniej malo kiedy siegalam po alkohol. Wydaje mi się ze jestem silna ale czasami mysle o jakiejsc terapii . Wiem ze sie rozpisalam ale jakby jakas dobra dusza przeczytala moj wpis i dala porade bylabym wdzieczna.
Ostatnio zmieniany: 2017/03/04 19:40 przez binka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witam 2017/03/04 19:43 #34202

• maciejka
  • maciejka Avatar
Witaj 3a nie bardzo wiem jakiej porady oczekujesz.....

Witam 2017/03/04 19:57 #34203

• cytryna
  • cytryna Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Carpe diem
  • Otrzymane podziękowania: 1557
Cześć Binka :)
Siła to nie wszystko- czasem warto pobyć słabym i poprosic o pomoc. Zrób cos dla siebie i może jednak zainwestuj zamiast w ratowanie wszystkich wokoło w swój spokój? Terapia wskazana prawda?
"W życiu piękne są tylko chwile..."

Witam 2017/03/04 20:12 #34205

• binka
  • binka Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania: 2
Tak porozmawialam z zyczliwa osóbka i zglosze sie na terapie zamiast uszczesliwiac innych w koncu zrobie cos dla siebie
Za tę wiadomość podziękował(a): maciejka

Witam 2017/03/04 21:33 #34207

• ProstaLinia
  • ProstaLinia Avatar
  • Wylogowany
  • Alkoholiczka
  • Otrzymane podziękowania: 1147
Mądre posunięcie.
I witaj na forum. 3a

Witam 2017/05/03 11:41 #35959

• Kijanka
  • Kijanka Avatar
Witaj 3a goń na terapię,ratuj się dobrze że widzisz problem.

Witam 2017/05/03 12:08 #35963

• exiller
  • exiller Avatar
Cześć Binka. Super, że tu trafiłaś, zrobiłaś pierwszy krok do pomocy samej sobie i nie poprzestawaj na tym.

Witam 2017/05/03 12:56 #35969

• mazia71
  • mazia71 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 3
Hej Binka :-) to przykre, ale prawdziwe sporo ludzi w naszym otoczeniu nadużywa alkoholu, to dyskomfort dla ludzi którzy są zmuszeni patrzeć na to. To nie Twoja wina. Do psychologa zawsze można iść, porozmawiać o tym co trapi człowieka. Natomiast jeśli chodzi o kogoś kto nadużywa alkoholu to on sam musi dostrzec swój problem i sam musi dojrzeć do tego by zdecydować się na pomoc. Przykro mi że jesteś chora, ale z tego co czytałam o Twojej chorobie to można z nią żyć , postęp medycyny jest b.szybki i może wkrótce wynajdą jakieś lekarstwo na tą chorobę. Pozdrawiam Cię serdecznie, Trzymaj się.

Witam 2017/05/03 13:08 #35974

• dziobak
  • dziobak Avatar
binka napisał:
Tak porozmawialam z zyczliwa osóbka i zglosze sie na terapie zamiast uszczesliwiac innych w koncu zrobie cos dla siebie
BINGO!!!
Witaj na forum