Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: CZY BĘDĘ TRZEŻWA

CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/03 14:51 #4264

• wiki
  • wiki Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania: 2
WITAM WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH.JESTEM PIERWSZY RAZ NA FORUM I TRAFIŁAM NA TO POCZYTAŁAM I MIAŁAM CHĘĆ NAPISAĆ O MOIM PROBLEMIE GDYŻ WIEM ŻE TU NIE JESTEM SAMA. JESTEM MAMĄ DWÓJKI WSPANIAŁYCH DZIECI MÓJ PROBLEM Z ALKOHOLEM TRWA OK 4 LAT Z TEGO POWODU MAM OGRANICZONE PRAWA RODZICIELSKIE CZEGO AŻ WSTYD MI SIĘ PRZYZNAĆ.W MAJU 2014 ZGŁOSIŁAM SIĘ NA ODDZIAŁ ODWYKOWY ALE PO 2 TYG WYPISAŁAM SIĘ.WYTRZYMAŁAM TYDZIEŃ WYDAWAŁO MI SIĘ ŻE JUŻ JESTEM SILNA :huh: JEDNAK NIEE.MIAŁAM DO WYBORU LECZENIE ZAMKNIĘTE LUB WSZYWKA.ZASZYŁAM SIĘ.BYŁAM SZCZĘŚLIWA NIE PIŁAM WSZYSTKO SIĘ UMIARKOWAŁO RODZINA ZNAJOMI MOJA PSYCHIKA,ALE MÓJ MĄŻ NIE WIE NIC O TEJ CHOROBIE A NAWET NIE WIERZY W NIĄ KUPOWAŁ MI BEZALKOHOLOWE JAK ON POPIJAŁ ZE ZNAJOMYMI.CZUŁAM MOC CZUŁAM ŻE MOGĘ PIWO I NORMALNE WYPIĆ .WYPIŁAM . POPŁYNEŁAM TAK ŻE I WÓDKA W TAKICH ILOŚCIACH JAK NIGDY PIJĘ OK 3 TYG ALE NIE UPIJAM SIĘ .RANO WSTAJĘ I MÓWIĘ SOBIE ----KONIEC A PO POŁUDNIU MYŚLĘ JAK ZAŁATWIĆ 2SETKE..ŻAŁOSNE POTĘPIAM SIĘ OKROPNIE..NIE WIEM CZY KTOŚ ODP ALE TROCHE ZESZŁO TO ZE MNIE.......POZDRAWIAM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): jasnygwint, bert0180

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/03 17:24 #4267

• MA..K
  • MA..K Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 333
Czesc wiki :) . Moim zdaniem dobrze ze sie pojawilas na tym forum lecz co z tego wyniknie? to juz bedzie glownie zalezalo od Ciebie. Wspomnialas ze rozpoczelas terapie lecz ufajac w swoja sile zreygnowalas. Efekt? wrocilas do picia wiec mysle ze sama siebie przekonalas ze alkohol po raz kolejny okazal sie silniejszy od Ciebie. Nie zwracaj uwagi na to co inni sadza na temat alkoholizmu bo to jest TWOJ problem ktory jednak poprzez sawa specyfike bardzo mocno oddzialowywuje na innych. Na obecna chwile wazne jest to czy Ty sama wierzysz ze jestes uzalezniona i co masz zamiar robic. Moim zdaniem powinnas jak najszybciej wrocic na terapie bo wierz mi ze w trzezwieniu nie ma drogi na skroty i bez konkretnych zmian w psychice nie ma mozliwosci by trzezwo zyc. Piszesz ze masz kochane dzieci lecz jednak swoim postepowaniem doprowadzilas juz z masz czesciowo odebrane prawa wiec mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe z tego ze jesli nie zaczniesz trzezwo zyc to te prawa zostana Ci calkowicie odebrane. Nie doluj sie lecz zacznij dzialac w kierunku trzezwosci bo wierz mi ze co nieco tez w zyciu przeszedlem i wiem ze dla osob w takiej sytuacji jak Ty to jedyna rozsadna droga . Zycze podjecia rozsadnych decyzji :) . alkoholik staszek.
Za tę wiadomość podziękował(a): wiki

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/03 17:26 #4268

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 699
Witaj wiki. Mam na imię Krzysiek jestem alkoholikiem to znaczy jestem uzależniony od alkoholu. Tak się złożyło. Myślę że gdy będziesz gotowa aby zmienić swoje życie na takie bez alkoholu dasz sobie radę bez względu na przeszkody.Odwyk nie wypalił bo to jeszcze nie był twój czas.Płyń i wracaj na trzeżwy szlak.Pozdrawiam z pogodą ducha.Jak śpiewa Lechu (uwierz w siebie moja mała uwierz w siebie)

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/03 17:47 #4269

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witam pobajerzyłem a nie odpowiedziałem na Twoje pytanie Czy Będę Trzeżwa.Nie wytrzezwieje za ciebie Mąz, Dzieci ,Terapeuta na odwyku,.Antikol, Esperal,z tego co wiem niema takiej tabletki co to odchodzi obsesja picia a wraca radość ŻYCIA.Ja na swoją abstynencję i trzwżwienie pracuję a nie jest lekko ale jest Trzeżwo i warto.

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/04 10:53 #4272

• dzikarzeka
  • dzikarzeka Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania: 3
Cześć Wiki,

Powtórzę po przedmówcach, TRZEŻWA będziesz tylko wtedy, kiedy sama o tym zadecydujesz. Pytanie nasuwa się jedno: co jeszcze musi się wydarzyć, żebyś naprawdę chciała?
Ja, Kasia alkoholiczka upadłam na kolana, osiągnęłam swoje dno 4 miesiące temu, jestem trzeźwa,odbyłam 6 tyg terapię i uwierz mi, że nawet z tak krótkiej, trzeźwej perspektywy życie już jest piękniejsze, problemy nie takie straszne a trochę sobie ich przysporzyłam.
Musisz z pokorą przyjąć fakt, że nie kierujesz swoim życiem, kieruje nim alkohol a to jest Twój najgorszy WRÓG, który niszczy podstępnie Ciebie i Twoje życie... I... za chwilę możesz zostać z pustymi rękoma, bez rodziny, przyjaciół,zdrowia, zupełnie sama... ON zabiera wszystko, powoli,jak nie widzisz.
Trzeźwiej dziewczyno bo warto, warto ŻYĆ:)

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/04 12:10 #4274

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witam właśnie Upaść na kolana Osiągnąć dno Własne dno to co mnie Krzyśka pogoniło.Na kacu Gigancie myśli tak dalej,nie da się już oszukiwać samego siebie Krzysiek ratuj się bo giniesz Taki pierwotny instynkt przetrwania

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/06 19:01 #4280

• bert0180
  • bert0180 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Wiem cos otym... to katastrofa mysli sie tylko o tym jak zdobyc chociaz male piwko, a potem wszystko staje sie obijetne i mysli sie tylko o tym zeby sie napic !!!

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/07 17:47 #4281

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witaj ale zawsze jest szansa i zawsze są dwa wyjścia zależne od zainteresowanego i wybór poddaję się już nie walczę.Ja po świętach miałem dwie noce sny alkoholowe i doła.A teraz wybieram się do Ożarowa Mazowieckiego Jest tam trzy razy e-M Msza Miting Muzykoterapia coby trońkę poprostować pokrętne myślenie i wrócić na ziemię pobyć z ludzmi co nie piją bo poza abstynencją jest jeszcze szara rzeczywistość która uwiera.Pozdrawiam i daj znać jak ci idzie

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/15 12:22 #4331

• wiki
  • wiki Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Witam serdecznie dziękuję za odpisy. napiszę może jak jest u mnie z utrzymywaniem abstynencji 3b ha tylko jak mogę napisać jak nie nie daje rady nawet tydzień.gdy napisałam na forum uwierzyłam w siepie powiedziałam KONIEC NIKT MNIE NIE NAMÓWI na piwo tym bardziej na coś mocniejszego TO JA decyduje o swoim życiu o przyszłości mojej rodziny....byłam silna szkoda że po 5 dniach czułam że po raz kolejny raz będę mądrzejsza od wszystkich i umiem pić kontrolowanie i piłam tak sobie KONTROLOWANIE 2 dni DELIKATNIE ale że szliśmy na imprezę gdzie musiałam stwarzać pozory nie pijącej kupiłam połówkę sobie do domu .TAKIE picie po kryjomu ze 3 kolejne dni do tego mieszanie aż mąż znalazł i rozbił mi prawie tą butelkę na głowie.Oczywiście moralniak na drugi dzień pogarda i dylera taka że do listonosza się bałam wyjść .doszłam do siebie tak po 3 dniach ,powiedziałam sobie żę do takiego stanu psychicznego już się nie doprowadzę .TYLKO ja sama sobie nie ufam .nie piję 4 dzień ale już mnie wszystko wkurza najgorzej ja sama 10b na tyle co sobie narobiłam WSTYDU problemów rodzinnych a także z prawem nie mogę jakoś sobie tego wbić do głowy że już nigdy się nie napiję.tłumaczę sobie że jestem młoda i chciałabym wyjść od czasu do czasu ze znajomymi .

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/15 14:35 #4332

• kiremolo
  • kiremolo Avatar
wiki napisał:
nie mogę jakoś sobie tego wbić do głowy że już nigdy się nie napiję.
Nie myśl takimi kategoriami że już nigdy się nie napijesz bo na początku trzeźwienia takie stwierdzenia dla ciebie to za duży szok,mów sobie ze dziś się nie napijesz a jutro to zobaczysz,na drugi dzień znowu powiedz sobie że dziś nie pijesz.
wiki napisał:
tłumaczę sobie że jestem młoda i chciałabym wyjść od czasu do czasu ze znajomymi .
Przecież możesz wyjść ze znajomymi tylko nie takimi co będą cie namawiać do pijaństwa,niestety trzeźwienia to nie tylko zaprzestanie picia ale również zmiana otoczenia.
Po kilku latach będziesz mogla też iść na imprezę alkoholową(niezalecane)
ale porozmawiaj z trzeźwiejącymi nie jeden z nas był na takiej imprezie ponieważ zmusza nas do tego życie tylko że trzeba pogodzić się z faktem że jesteśmy uzależnieni.
Nie bierz tego jako poradę piszę tu o tym jak naprawdę jest,to że alkoholicy wcale nie chodzą na imprezy alkoholowe to mit,tylko że czasami nie można za to zapłacić wysoką cenę.(głodem alkoholowym czy nawrotem)
Jednak na początku trzeźwienia nie powinnyśmy chodzić na takie imprezy.

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/15 16:29 #4334

• Honoratka
  • Honoratka Avatar
Witaj wiki.

Ja zrobiłam sobie liste ,"za i przeciw"i napisałam sobie co przemawia za tym aby sie napic a co nie .Pomagało .Potem zrobiłam druga liste co moge stracic a co zyskac gdy sie napije czy nie napije ,w zalezności jak do tego sie podchodzi .Pomagało mnie ale czy Tobie ....spróbuj.

1d

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/15 18:28 #4336

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witaj co ja będę ci bajerzył Abstynencja, Trzezwienie to zupełnie inny świat od tego w ktu rym się budzisz.Dzisiaj jeszcze brykasz trochę tu, jest żle, trochę tam jest jeszcze gorzej a ty byś chciała aby samo się zrobiło.Trzeżwienie to ciężka praca z Alkoholem nie ma drogi na skróty,popróbuj pobyć z ludzmi którzy już nie piją,Miting klub cokolwiek bo jest wyjście z tego zaklętego kręgu,nie walcz poddaj się i do roboty.Mam Płytotekę piosenki tych co nie mnie pomagają

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/15 22:50 #4340

• wiki
  • wiki Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Moi drodzy dziękuję za odpowiedzi 4b przemyślenia moje itd ale czy wam jak mi wydawało się że JA TO WSZYSTKO ROZUMIEM JA TO WIEM JA TO PRZECHODZIŁAM JA PORADZĘ SOBIE NA PEWNO :( ZA CHWILE CZUJĘ SIĘ BEZRADNA A ZA RAZEM SILNA NATŁOK EMOCJI .moje pisanie na tym forum pewnie nie będzie miało sensu bo czuje po sobie że jestem za SŁABA. POSTARAM SIĘ ALE NIE OBIECUJĘ :( A ZA WAS KOCHANI TRZYMAM WIELKIE KCIUKI 1b 1d 7a

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/15 23:22 #4341

• wiki
  • wiki Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
DODAM :unsure: WIECIE CO MNIE WKURZA ŻE NA TAKIM DOLE PSYCHICZNYM TŁUMACZE MĘŻOWIŻE NIE MOŻE BYĆ PRZY MNIE ALKOHOLU ITD WIE JAKIE SĄ PROBLEMY A ON SWOJE KTOS SIE WPROSI TO NIE MA PROBLEMU NAWET JAK JA NIE PIJĘ CHOĆ NA DRUGI DZIEŃ MYŚLĘ O TYM. PO 3 DNIACH MOJEGO NIE PICIA SAM 2 PIWA PRZYWIEZIE.TO JET CHORE DZIŚ MI WYLEJE A ZA 3 DNI PRZYWIEZIE. MAM ASYSTĘTKE RODZINY WYWIAD OPINIA SUPER KURATORKA /IDEALNIE ALE CO Z TEGO JAK JA NIE JESTEM SZCZERA I FEER CO DO MOJEJ RODZINY.POTĘPIENIE POGARDA BRAK SZACUNKU A ZARAZEM JAKA JA JESTEM CWANA CWANA CIERPIĄCA KTÓRA ZDAJE OBIĘ SPRAWE ŻE TO DO CZASU :sick: A MOŻE NIE DOPUSZCZA TAKIEJ MYŚLI DO GŁOWY

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/16 06:19 #4343

• regy20
  • regy20 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 103
Cześć wiki,

Cieszę się, że znowu jesteś z nami :) Bez Ciebie to forum dużo by straciło :)
Czytaj posty, duuuużooo czytaj a pisz jeszcze więcej :)
Jesteś mądra i wiesz gdzie szukać pomocy, wierzę w Ciebie :)
Nie jesteś pierwsza ani też ostatnia, tak że do roboty :)

Życzę zdrowia i pogody ducha :)

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/16 06:49 #4346

• MA..K
  • MA..K Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Witaj Wiki :) . Rozumiem Twoja sytuacje bo w swoim czasie bylem w sytuacji niemal identycznej. W/g mnie a wierz mi ze przechodzilem przez to samo masz jedno rozsadne wyjscie. Jak najpredzej rozpocznij terapie w osrodku zamknietym bo to jest jedyna szansa bys mogla ustabilizowac swoj tok myslenia. Sadze ze Tobie podobnie jak mnie w swoimczasie potrzebne jest oderwanie sie od zycia by miec czas na spokojna terapie oraz na mozliwosc przemyslen bez ciaglego scierania sie z niemila rzeczywistoscia. Masz pewne doswiadczenie wiec chyba zdajesz sobie sprawe ze musisz twardo zaczac walczyc o siebie. Ja po terapii zamknietej wrocilem juz jako iny czlowiek z jasno okreslona hierarchia wartosci na ktorej oparlem moje dalsze zycie. Serdecznie Cie pozdrawiam zyczac powodzenia :)

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/16 17:37 #4354

• Honoratka
  • Honoratka Avatar
Witaj Wiki.
Zgadzam sie z przedmówcami i uważam ,że powinnaś wyznaczyc swoje granice.Nie ma w domu alkoholu i koniec.Z drugiej zaś strony ,to nie tak do końca ,jeśli Twój mąż wypija piwo czy dwa a nie pomaga Tobie w trzeżwieniu to tez nie możesz mu zabronic ,to nie on jest przeciez uzależniony.Ma..k ma racje ,tak sobie myśle ,jeśli chcesz zadbac o siebie i byc silniejszą ,rozpocznij terapie zamknięta ,przynajmniej nie będziesz miała przy sobie wyzwalacza,którym jest Twój mąż.Decyzje jednak ,musisz podjąć samodzielnie.
Dasz rady ,jesteś silna i wiesz czego chcesz , 8a

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/16 17:41 #4356

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Wiki nie uciekaj bądż z nami na dobre i na złe . Pisz co z tobą bo to pomaga mi wytrwać trudne doły.Trzymaj się i ruszaj na szlak Trzeżwy szlak.

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/22 14:39 #4395

• Anulka32
  • Anulka32 Avatar
powodzenia Wiki..nie poddawaj się... alkohol już zbyt dużo nam odebrał...problemy były są i jeszcze nie takie przed nami ...ale ja już nie chce rozwiązywać ich przez alkohol.. to nie jest sposób...

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/23 08:17 #4401

• Honoratka
  • Honoratka Avatar
Wiki ,Wiki gdzie sie skryłas kochana :(

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/30 16:01 #4496

• wiki
  • wiki Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
witam kochani.mam takiego doła i wogóle samopoczucie do bani. :( jestem wykończona psychicznie i fizycznie .narozrabiałam znowu .///miałam nic nie pisać ale niech zejdzie ze mnie trochę bo będzie żle :( kur.. pije a najgorzej żę myśle że umiem pić kontrolowanie 10b nie prawda dobrze to wiecie a ja cały czas mam nadzieję że może mi się uda...śmieszne.... po 4 dniach mojego picia dziś pomału trzezwieję pomału bo miałam 2 setke potępiam się za to ale ja pragnę dojść do siebie przespać noc.kto to dziadostwo wymyślił 10b już mam dosyć tego.pisaliście że jedynym wyjściem zamknięte leczenie ale ja nigdy nie pójdę mam 6 i 9 lat dzieci ja ich nie zostawię na 3 miesiące. 3b byłam 2 tyg i myślałam że oszaleje z tęsknoty i żalu.tak pragnę być trzeżwa dla dzieci a same kłody pod nogi nie umiem odmówić 3b to mnie gubi.jutro rozpoczynam ciężką prace o to czego pragnę powiedziałam sobie DOŚĆ jak mi pójdzie nie wiem ale spróbuję POZDRAWIAM WAS

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/31 16:33 #4506

• Honoratka
  • Honoratka Avatar
Oj Wiki, Wiki!

Nie musisz koniecznie iść na terapie zamknieta ,sa przeciez oddziały dzienne ,na który notabene ja chodziłam ,sa spotkania 2x tygodniowo ,to tylko Twoja cheć i zdesperowanie moze Ciebie tam zaprowadzic .Masz dwoje wspaniałych dzieci ,które kochasz ,a co im dajesz w zamian ?Odór z ust ,chwiejaca sie mame albo i co gorszego jeszcze.Narazie sa małe ale myslisz ,ze nie zapamietaja jakichs tam zdarzeń ? Mylisz sie .
Moja córka wiele rzeczy mi opowiadała ,gdzie nawet nie podejrzewałam że mogłaby takie sytuacje pamietac .Należy dac sobie szanse na lepsze ,a przede weszystkim trzeżwe zycie .Ja osobiście też nie byłam aniołem ,poszłam na terapie i od razu ozdrowieałam ,nieee,zapijałam ,trzeżwiałam ,zdrowiałam i znowu zapijałam .Raz to było 3 miesiące tzreżwienia ,raz 10 a nawet po 24 miesiącach poszłam pic ale nie poddaje sie .Uznałam swoja słabosć ,nazywam siebie alkoholiczka i godze sie z tym czego nie moge zmienic .Zycie toczy sie dalej a ja jestem z dnia na dzien szczęśliwsza ,że dzisiaj ,wczoraj ,przedwczoraj itd nie piłam .Warto przemysleć pewne decyzje i brac sie do roboty moja droga :)

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/01/31 18:52 #4510

• MA..K
  • MA..K Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Wiki prosze nie zalamuj sie niepowodzeniami lecz staraj sie dostrzec ich przyczyne by stopniowo je neutralizowac. Oczywiscie zrobisz jak uwazasz leczz moja sytuacja byla bardzo podobna do Twojej i uratowala mnie tylko terapia zamknieta ktora wreszcie ustawila mnie do problemu i pozwolila na trzezwe zycie. W swoim czasie slyszalem wiele opinii nt.alkoholu ktore pija bliscy trzezwiejacego. Jedni proowali zabraniac usuwajac calkowicie alkohol z otoczenia a inni w tym ja musieli nauczyc sie trzezwo zyc pomimo tego ze w mieszkaniu bardzo czesto byl alkohol i pijaca go osoba. Wlasnie terapia zamknieta pozwolila mi zrozumiec ze to ja mam trzezwiec a nawet najblizsi moga ale wcale nie musza mi pomagac ani tego ulatwiac.Wracaja jeszcze do tlumaczen niemoznosci wyjazdu na terapie zamknieta: Mialem sasiadow uzaleznionych od alkoholu ktorzy podobnie jak Ty mieli dwojke dzieci. Ich ojciec mial termin stawienia sie na te terapie w okresie swiat wielkanocnych i czasto mi sie wyzalal i pytal co ma robic bo twierdzil ze nie wyobraza sobie by dzieci zostaly bez niego na swieta. Namawialem go by pojechal tlumaczac mu ze jesli nie pojedzie to byc moze kolejne swietai tak spedzi bez nich bo normalnie mu je odbiora. Nie zdecydowal sie jednakjechac i moje slowa niestety sie sprawdzily bo dzieci zostaly im odebrane. Potem ich malzenstwo sie rozpadlo i taki byl efek ofiarowywania dzieciom zludnej milosci postrzeganej przez pryzmat lejacego sie alkoholu.. Z tego co wiema minelo juz kilka lat kolega jest teraz po terapii i probuje odzyskac prawa rodzicielskie a jego byla zona odeszla do innego faceta i pomimo ze wczesniej tez byla na terpii dziennej kontynuuje procec zapijania sie. Prosze wybaczyc ze tak sie rozpisalem ale to prawdziwa historia ktora przytoczylem tak ku przestrodze.

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/02/03 15:43 #4536

• matis55555
  • matis55555 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały użytkownik
  • Pogodnego dnia!
  • Otrzymane podziękowania: 22
Osiągając swoje dno zrobisz wszystko aby nie pić alkoholu
Miałem tylko jeden wybór albo śmierć i zapicie się albo życie w trzeźwości poprosiłem o to swoją Siłę Wyższą i zabrałą mi myśli o alkoholu było to dość temu.Dziś żyję dniem dzisiejszym z AA i z AD oraz z Siłą Wyższą
uczestniczę w procesie zdrowienia który będzie trwał we mnie do końca mojego życia.
W okresie kiedy piłem próbowałem się leczyć trafiłem do AA ale nie umiałem słuchać i nie słyszałem potem na dziesięć lat dostałem obsesje picia leczyłem się na 6 terapiach zamkniętych nic nie pomagało wracałem do picia przeżywałem na terapiach kolejne razy swoje upadki i destrukcje...Dopiero prośba o uwolnienie od myśli od alkoholu do Siły Wyższej dała rezultat nie napicia się.
Mam dziś więcej radosnych dni jak kiedykolwiek .
Jarek alkoholik
Mam na imię Jarek jestem alkoholikiem
Za tę wiadomość podziękował(a): Stasia

Odp: CZY BĘDĘ TRZEŻWA 2015/02/09 09:00 #4595

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witaj Wiki gdzie żeś ty jest?????
  • Strona:
  • 1
  • 2