Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wypad do Woźniakowa??????

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/06 17:44 #14805

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 704
14g Witam A Może byśmy tak Potrzeźwieć wpadli na Dzień do Woźniakowa 2015 -12-19.Ja wiem że Jestem Stary i Nieciekawy ale może ktoś ma ochotę spotkać się ze mną w Sobotę 19 Grudnia w Woźniakowie na Kutnowskich Spotkaniach Wspólnoty.Jakieś szczegóły mogę opowiedzieć dla zainteresowanych na PW
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/06 19:28 #14816

• dziobak
  • dziobak Avatar
ode mnie to 400km około więc ne dy rydy.nie ma szans najmniejszych

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/06 20:33 #14819

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Dla Chcącego nic Trudnego no ode mnie jest 125 w jedną stronę to trochę bliżej.A czasem odległość nie jest ważna liczy się efekt

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/07 10:27 #14824

• dziobak
  • dziobak Avatar
tjaaa dla chcącego.........
najczęściej w ten sposób fajnie sie mówi albo komus na emeryturze albo nie musząc się martwic czy wystarczy pieniędzy do konca miesiąca na zatankowanie auta na dojazd do pracy.....co tam 800km machnąc sobie ot tak,bo "mi sie chce"......
Z całym szacunkiem Jasnygwint,ale czasem lepiej nic nie napisac.....

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/07 15:33 #14828

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witam Skąd ten Sarkazm Jestem na rencie Liczę się z Każdym Groszem dorabiam na czarno coby Przeżyć .Też chciałbym być Młody i Zdrowy co nie oznacza ze mam oszczędzać na Rozwój Zdrowienie ale nie tak bo ot tak mi się chce.Oszczędzam Trzy Miesiące coby być w Wożniakowie Ot tak bo tak mi się chce jechać .Spotkałem gościa ze Szczecina bo ot tak mu się chciało,Pozdrawiam Krzysiek alkoholik
Za tę wiadomość podziękował(a): Kirka

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/07 16:32 #14831

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witam i myślę sobie tak że gdy poszperasz to w swojej okolicy znajdziesz Miejsca takie gdzie nie musisz jechać tak daleko coby Przeżyć wspaniałą Ucztę duchową.Popytaj kto szuka ten znajdzie.Powodzenia

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/07 18:40 #14834

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witam Nie łączę religii Kościoła z Abstynencją Trzeźwieniem

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/18 15:08 #15210

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
14g Uf Jasny Gwint Jutro do Wożniakowa NARESZCIE

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/18 15:35 #15211

• parasol71
  • parasol71 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 713
Zycze szerokiej drogi i udanego Spodkania Wspolnoty .
<
Za tę wiadomość podziękował(a): jasnygwint

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/20 08:27 #15243

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witam 14g zadziało się wiele potrzebuję czasu coby to przerobić na codzienność trudno tak to opisać trzeba to przeżyć na żywo miting Alanonu opłatek wspólne śpiewanie msza Uf trochę tego było
Za tę wiadomość podziękował(a): parasol71

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/20 17:37 #15253

• peter1974
  • peter1974 Avatar
Krzysiek fajnie że spotkanie się udało i jesteś zadowolony no powiem ze ode mnie to trochę daleko jest na takie wypady .Fajnie że lubisz tam jeździć .Pozdrawiam

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/20 19:32 #15254

• parasol71
  • parasol71 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 713
Witam Tak ,takie miting napewno duzo pozytywnego wniósł do wnętrza człowieka ..Dobrze prze chwilę, czuć monent..... poczuć bliskość ,milość innego .Dzielenie się opłatkim na mitingu potwierdza tą wzajemną miłość przebaczenie sobie i innym życzenie sobie zdrowia Jest to wzruszjące napewno .
<

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/20 20:01 #15255

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
peter1974 jeśli wolno zapytać Skąd żes ty jest?????Gdzie Mieszkasz bo ja w Piastowie a bliżej to Warszawa leży koło Piastowa

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/20 20:18 #15256

• peter1974
  • peter1974 Avatar
mieszkam na trasie Warszawa Lublin do samej Warszawy mam 70 km w takiej małej wiosce gdzie jest 60 chałupek nazywa się Lucin

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/21 09:38 #15269

• dziobak
  • dziobak Avatar
parasol71 napisał:
...Dzielenie się opłatkim na mitingu potwierdza tą wzajemną miłość przebaczenie sobie i innym życzenie sobie zdrowia.....

Hmm,a dla mnie dzielenie się opłatkiem PODCZAS mitingu lub organizowanie czegoś co nazywają "mitingiem opłatkowym" to nic innego jak łamanie podstawy działania Wspólnoty i wykorzystywanie idei AA dla własnych prywatnych egoistycznych ,religijnych celów. I temu jestem od kilku lat zdecydowanie przeciwny. Spotkanie i podzielenie się opłatkiem TAK ale NIE w czasie mitingu i NIE dla organizowania "mitingu opłatkowego".Może byc spotkanie opłatkowe w tej samej sali w tym samym gronie ludzi ale PRZED lub PO mitingu lub W INNYM DNIU niż miting AA
Słowa "Bóg,jakkolwiek Go pojmujesz i cokolwiek myślisz o Jego istnieniu" nie powodują z automatu że jakaś przodująca religia danego kraju ma przywileje i może sobie pozwalac na odmienne traktowanie wspólnoty.
Jestem zdania ze organizując takie coś podczas mitingu stawiamy się niejako z automatu wyzej niż osoby które tego zwyczaju nie praktykują lub ich religia tego nie przewiduje.I niejako wychodzi że organizując takie "coś" automatycznie zabraniamy przyjścia na miting niewierzącym lub innowiercom. A kim ja jestem zeby decydowac dla kogo jest organizowany jakiś miting?
Od długiego czasu wojuję z takimi "tworami" jak miting opłatkowy czy dzielenie się opłatkiem W CZASIE mitingu i często mi się obrywa od (jak ich nazywam) zbrojnych katolików ze się wcinam w coś co nie powinieniem.a ja zawsze ripostuję tym że skoro jestem innej wiary i np moja religia zabrania mi udziału w zwyczajach i tradycjach innej wiary to widząc na dzwiach grupy aa info że dziś jest miting opłatkowy mam iśc gdzie? do baru pic? Sam byłem świadkiem jak na jednej grupie ni w pięc ni w dziewięc prowadzący udzielając głosu sobie wyciągnął z pod stołu talerzyk z opłatkami zapraszając do podzielenia się i złożenia sobie życzeń z okazji świąt Bożego Narodzenia...i 4 osoby wstały od stołu i bez słowa wyszły,a na moje pytanie co się dzieje usłyszałem lekceważące -co się przejmujesz to tylko "kocia wiara" (świadkowie Jehowy).....To ma byc ta miłośc blizniego??
Znam tych ludzi i czasem spotykam przy jakiś szczególnych okazjach,troje już nigdy nie wróciło do AA i nawet nie chcą o tym słyszec...
Uważam że ja jako alkoholik,członek wspólnoty anonimowych alkoholików nie mam prawa przenosic na mitingi ani stosowac w czasie jego trwania żadnych spraw,zwyczajów i obyczajów związanych z moim wyznaniem.Obojętnie jakie by ono nie było.
Ostatnio zmieniany: 2015/12/21 09:45 przez dziobak.

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/21 10:35 #15271

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witaj dziobak Nie ty pierwszy i nie ty ostatni Miting to jest Miting,Ale tak zwani Trzeźwiejący alkoholicy lubią naginać i tak jak piszesz nie ma mitingów Uroczystych ,Rocznicowych ,opłatkowych.Ja Krzysiek alkoholik mam Szanować wszystkich na szlaku abstynencji.Dlatego tak jak piszesz opłatek tak ale dla zainteresowanych przed po lub w przerwie mitingu.Tak jak w sugestiach do kroków ze sponsorem -Jeśli padłem na kolana i modlę się to znaczy że przerobiłem zaliczyłem jakiś krok????A co zemną Krzyśkiem alkoholikiem nie padającym na kolana????Jestem gorszy???Nie przerabiam kroku po swojemu????Nie trzeźwieję.?????A cha nie trzeźwieję po ichniemu.Dobrze ze mineły czasy Świętej Inkwizycji.W Woźniakowie też jest Msza w której uczestniczę choć po drodze mi z Wiarą Katolicką Znak Pokoju ma dla mnie Duże znaczenie bo to jest Znak dla wszystkich.
Za tę wiadomość podziękował(a): dziobak

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/21 10:37 #15272

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Przepraszam Powinno być Nie Po Drodze Mi z Wiarą Katolicką ale dla mnie pozostaje Wiara w Siebie,Wiara w drugiego Czlowieka

Wypad do Woźniakowa?????? 2015/12/21 11:02 #15273

• dziobak
  • dziobak Avatar
Łoj mi przypomniałeś z tym padaniem na kolana..Wiesz co jakis czas o tym słyszę,ten klęczy,tamten klęczy i bije czołem...i wszystko jest ok jeśli nawijają o tym we własnym krokowo-sponsorskim gronie.Cukrowanie i ton kaznodziejski leci aż mdło się robi....
Problem się pojawia (u nich,nie u mnie) gdy z tą gadką wjeżdzają do mnie i słyszą że nie padam ani na kolana ani na twarz ani na żadną inną częśc ciała przed moim Bogiem bo On zwyczajnie tego odemnie nie wymaga.Wtedy najczęściej się najpierw taki jeden z drugim "zapowietrza" a potem słyszę jak to źle trzeźwieję....a w zasadzie wcale nie trzeźwieję bo nie mam zadnej pokory a przepełnia mnie pycha i egozim..I słyszę jak to albo już piję na sucho i tego nie widzę albo już trzymam w ręce odkręconą butelkę i tylko chwila dzieli mnie od zapicia. I tylko modlitwa na kolanach może mnie uratowac. :cheer: :cheer:
Na początku mnie to bulwersowało i przyznam że miałem jakieś obawy czy też czasem faktycznie nie robię czegoś źle,może nie rozumiem czego chce odemnie mój Bóg.Próbowałem przez pewien czas iśc "za stadem" tak jak słyszałem od innych.Było mi zwyczajnie źle,czułem się nie tak,czułem w głębi siebie ze robię coś co nie jest moje,coś do czego muszę się zmuszac bo to nie moja droga.Przez pewien czas analizowałem siebie pod kątem wiary,Boga,duchowości i wyszło mi czarno na białym ze to nie moja bajka. I wróciłem do pojmowania Boga na swój własny sposób,okazywania wiary w sposób jaki czuję że On oczekuje a nie jaki narzuca mi środowisko czy grupa.
Dziś słysząc w swoim kierunku takie gadki o padaniu na kolana usmiecham się pod wąsem i ucinam rozmowę słowami że nie życzę sobie nawracania mnie ani zmuszania do czynności które są wbrew mojemu pojmowaniu Boga.

Wypad do Woźniakowa?????? 2016/02/22 15:06 #18975

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
4d Witam A Może by tak znowu do Woźniakowa???? 11-13 Marzec 2016 roku.Ja Krzysiek alkoholik planuję wypad na Maraton Sobotni od rana 12 Marca .Jest ktoś chętny na spotkanie z Dziadkiem?????

Wypad do Woźniakowa?????? 2016/02/23 17:54 #19043

• Honoratka
  • Honoratka Avatar
  • Wylogowany
  • Mistrz postów
  • Ja jestem klatka dla mej choroby nigdy odwrotnie
  • Otrzymane podziękowania: 244
Chętnie pobiegłabym na taki maraton a i z" Dziadkiem " byłoby mi miło spotkac sie ale za daleko. 1c 2a
"Babcia Honorata" 3d
Cały świat moze Cie kochac ,ale ta miłosć nie uczyni Cie szczęśliwym
Szczęście da Ci miłosć ,wychodząca z Twego wnetrza

Wypad do Woźniakowa?????? 2016/02/23 18:39 #19060

• peter1974
  • peter1974 Avatar
Oj dziadku Krzyśku ja nie jestem jeszcze nim chodź mam syna 19 l mój stan zdrowia nie pozwala na biegi mam uszkodzone oba kolana a w jednym implant no i nie da rady a lubiłem biegać 4g 4g

Wypad do Woźniakowa?????? 2016/02/23 19:49 #19076

• stoper
  • stoper Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 513
Niestety Peter też lubiłem biegać - w wojsku w Oleśnicy brałem udział w biegu ulicznym na 20 km i nawet w czubie byłem( było to w 86 bo ja trochę wcześniej od niektórych tu urodzony jestem), a teraz też kolana już nie te tak że ino na rowerku pedałuję.

Wypad do Woźniakowa?????? 2016/02/24 08:02 #19103

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Witam Przepraszam to nie jest Bieg To Jest Maraton Trzeźwościowy tak to nazywam Mitingi =Spotkania =Wspólne śpiewanie=czasem ognisko=grill taki to jest ten maraton

Wypad do Woźniakowa?????? 2016/02/24 08:07 #19105

• Honoratka
  • Honoratka Avatar
  • Wylogowany
  • Mistrz postów
  • Ja jestem klatka dla mej choroby nigdy odwrotnie
  • Otrzymane podziękowania: 244
Witaj Jasny ,fajnie byłoby nawet na takim maratonie ,szkoda,że daleko ,za daleko.
Cały świat moze Cie kochac ,ale ta miłosć nie uczyni Cie szczęśliwym
Szczęście da Ci miłosć ,wychodząca z Twego wnetrza

Wypad do Woźniakowa?????? 2016/02/24 09:13 #19107

• stoper
  • stoper Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 513
Maraton Trzeźwościowy dobra rzecz a kto zabroni na taki przybiec? ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Honoratka
  • Strona:
  • 1
  • 2