Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nie mogę tego zrozumieć

Nie mogę tego zrozumieć 2017/05/11 22:39 #36400

• Magma
  • Magma Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Witam
Jestem tu nowa.Chcialabym dowiedzieć czy mój mąż ma problem z alkoholem,on twierdzi że nie
Od paru lat zaczął popijać sam w domu ,z czasem coraz częściej Wypija 10,12piw .Zawsze mówi że się czepiam ,że następnego dnia jest trzeźwy Już wielokrotnie dzieci mówiły że butelki wynosi nim wrócę Ostatnio przerzucił się na wódkę .Podczas picia są również awantury wyzwiska Sam fakt że wróciłam z pracy jest powodem choć wielokrotnie nie zwracałam uwagi że on siedzi i już jest nieźle wstawiony.
Wielokrotnie wychodziłam na noc podczas awantur ,mój mąż następnego dnia zachowywał się jak by się nic nie stało .
Teraz pije już naprawdę dużo i często nawet dziś jest pod wpływem.Pil w domu wyszedł i jeszcze wypij po powrocie .Siedział 2 h i ubliżał zaczepiał. Teraz powodem picia jest to że postawiłam się że już nic od niego niechce , żadnych obiadków zakupów, myślałam że coś dotrze skoro nawet z nim przestałam rozmawiać Ale skutek jest opłakany Pije Ubliża i on jest źle traktowany przez rodzinę
Dlaczego proszę wytłumaczcie mi jak można tak znienawidzić rodzinę czy trzeźwy czy pijany niszczy wyzywa zachowuje się okropnie Czy to wszystko przez alkohol Co robić zostawić Mam wrażenie że jemu o to chodzi .Nawet to mówi że nie będzie porozumienia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nie mogę tego zrozumieć 2017/05/12 04:44 #36402

• maciejka
  • maciejka Avatar
Witaj 3a proponuję pierwsze 3 tematy na samej górze w dziale Wspóluzaleźnienie i książki np; Trudna nadzieja, Poza kontrolą, Małżeństwo na lodzie. Dowiesz się z nich w czym tkwisz razem z rodziną i co robić, jak sobie z tym poradzić. Proponuje poszukać Poradni leczenia uzaleznienia i wspóluzależnienia i porozmawiac z terapeutą. Ja choroby alkoholowej tez nie rozumiem , do niczego nie jest mi to potrzebne ale wiedze na jej temat mam.

Nie mogę tego zrozumieć 2017/05/12 04:44 #36403

• Siri
  • Siri Avatar
  • Wylogowany
  • Expert postów
  • Otrzymane podziękowania: 33
Witaj

Naprawde potrzebujesz potwierdzenia ze Twoj maz to alkoholik?

I jak starta plyta - poszukaj terapii dla wspoluzaleznionych i ratuj siebie.(wczesniej poszukaj na necie info- kim jest osoba wspoluzalezniona i gdzie szukac osrodkow).
Twoj partner sam siebie tez zacznie ratowac jesli bedzie chcial. Ty go nie uratujesz.
Powodzenia. Badz dziekna
Za tę wiadomość podziękował(a): maciejka

Nie mogę tego zrozumieć 2017/05/12 21:18 #36425

• Quantum
  • Quantum Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 426
i nie zrozumiesz
tam gdzie zaczyna się uzależnienie kończy się logika

Nie mogę tego zrozumieć 2017/05/18 07:56 #36605

• Farbowana
  • Farbowana Avatar
no jak maz twierdzi, ze nie ma problemu to chyba mozesz byc spokojna.

a tak na powaznie, to Ty masz jeszcze watpliwosci czy Twoj maz to alkoholik ? :S

Nie mogę tego zrozumieć 2017/05/21 08:13 #36664

• Paweł79
  • Paweł79 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 13
Jak bym czytał o sobie. Jak sam się nie opamięta to tak jak piszą inni, nic nie zrobisz.

Nie mogę tego zrozumieć 2017/05/26 22:16 #36859

• solo6971
  • solo6971 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 232
tak to wszystko przez alkohol, twoj maz jest chory.zgadza sie udaj sie do poradni uzaleznientam pomoga no i odzywaj sie jezeli chcesz zycze powodzenia
tha panda olla

Nie mogę tego zrozumieć 2017/06/24 10:42 #37482

• Batman
  • Batman Avatar
  • Wylogowany
  • Stały użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 10
Doskonale wiesz że to alkoholik, twoja podświadomość jednak szuka argumentow że nie jest tak zle jaw rzeczywistosci