Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Sposób na rozpoznanie że ktoś pije w ukryciu

Sposób na rozpoznanie że ktoś pije w ukryciu 2017/04/28 07:24 #35678

• Miła
  • Miła Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Witam, mamy podejrzenia że mój chłopak pije w ukryciu. Czy znacie jakieś sposoby na to żeby zdemaskowac że ktoś pije??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sposób na rozpoznanie że ktoś pije w ukryciu 2017/04/28 07:30 #35680

• Leśny Ludek
  • Leśny Ludek Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator-Forum.
  • Otrzymane podziękowania: 661
Najprostszy wieczna kontrola śledzić wąchać podsuwać alkomat przy każdej okazji.

Możesz też trzymać go za rękę 24h na dobę a jak musisz wyjść to przywiąż go do kaloryfera ale wcześniej sprawdź czy gdzieś nie ukrył flachy.

Pytanie tylko po co?

Sposób na rozpoznanie że ktoś pije w ukryciu 2017/04/28 10:49 #35684

• Kijanka
  • Kijanka Avatar
Zgadzam się z Leśnym Ludkiem przecież wiesz że pije może chcesz znaleźć jego kryjówki na alko? :) ale tu też pytanie po co?.

Sposób na rozpoznanie że ktoś pije w ukryciu 2017/04/28 11:24 #35687

• maciejka
  • maciejka Avatar
Dziewczyno a po co Ci recepta ; jak sprawdzić czy on pije? To widać czy osoba jest pijana czy trzeźwa. Jak chcesz przekonac siebie czy masz rację to ... moja znajoma zwyczajnie wąchała czy pił czy nie . a tak serio ; Czy chcesz byc z osoba , która cie okłamuje?

Sposób na rozpoznanie że ktoś pije w ukryciu 2017/04/28 19:01 #35696

• exiller
  • exiller Avatar
Mnie to pytanie zaskakuje pod każdym kątem, no bo...jakim cudem w ogóle masz jakikolwiek problem z rozpoznaniem tego faktu, skoro to jest - jak piszesz - Twój chłopak, czyli - jak rozumiem - osoba Tobie bardzo bliska. Chyba że...nie wiem...jest to związek na odległość i (lub) Wasze kontakty są rzadkie, ale wtedy...skąd to podejrzenie?

Sposób na rozpoznanie że ktoś pije w ukryciu 2017/05/03 16:52 #35991

• Miła
  • Miła Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Mój chłopak pracuje od poniedziałku do piatku w delegacji. Andrzej mi mówi że nie pije ani grama, ponieważ jest niepijacym alkoholikiem dlatego teraz nie pije wcale. Jak kiedyś pil zawsze pił małe dawki ukrywał zul gumy owocowe itd. Nigdy nie byl pijany na tyle zeby bylo mozna zauwazyc to golym okiem. Nie kazdy pije tyle zeby sie przewrocic.U jego w mieszkaniu nie znalazłam alkoholu kiedyś chowal.ostatnio miał tydzień urlopu który spędził u mnie. Ja chodziłam do pracy. Nie wyczułam alkoholu od niego,ale pod schodami w kamienicy znalazłam mała butelkę od wódki i mnie to zaniepokoilo ponieważ nigdy się nie natknelam na to. Dlatego pytałam czy jest jakiś sposób na to żebym zobaczyła czy wrócił do picia.

Sposób na rozpoznanie że ktoś pije w ukryciu 2017/05/03 17:02 #35992

• zebra
  • zebra Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 1016
Kaz mu zrobić próby watrobowe.
A tak serio, to myślę, że jego picie ewentualne to jego problem. Jeśli jest tak, jak podejrzewasz, to prędzej czy później się o tym przekonasz na pewno. Alkoholik to ktoś, kto nie kontroluje picia, więc długo się z tym nie ukryje.
Natomiast przemyslalabym na Twoim miejscu własne motywy i sens trwania w związku, w którym brak jest zaufania. Gdyby mój mąż mnie pokątnie i w ukryciu sprawdzał czy nie piję, to powiem, że by mnie to zabolalo. Gdyby z kolei wprost powiedział mi o swoich obawach, to na pewno bym go zrozumiała.
I am flesh, bones
I am skin, soul
I am human
Nothing more than human
❤ Sevdaliza "Human" ❤

Sposób na rozpoznanie że ktoś pije w ukryciu 2017/05/03 18:54 #36003

• dziobak
  • dziobak Avatar
teraz opisalaś więcej więc i bardziej mogę się odnieść..
Jesli jest jak piszesz niepijącym alkoholikiem i do tego tzw trzeźwiejacym alkoholikiem (to dwie rózne sprawy) to nie powinien miec żadnych problemów ze szczerą rozmową,nawet jeśli to Ty ją zaczniesz. Ja sie za takiego uważam i cenię sobie szczerość w kontaktach zw związku i bardzo nie podobalo by mi sie gdyby żona zamiast rozmawiać wprost kombinowała by coś skrycie....Tak jak Ona ma prawo miec różnego typu obawy i lęki tak ma prawo mówic o nich wprost. I to się w moim małżeństwie praktykuje na codzień. Tyle że musieliśmy się tego oboje uczyć.
Ale jeśli jest "niepijącym" alkoholikiem który po cichu "sprawdza" to czy jest naprawdę uzalezniony czyli mówiąc wprost pije w ukryciu, to nie musisz już szukać żadnego sposobu na rozpoznanie. wcześniej czy później (zapewnie wcześniej) poleci z piciem tak że nawet będąc na wyjezdzie będziesz wiedzieć że pije i jest pijany.
Ostatnio zmieniany: 2017/05/03 18:56 przez dziobak.