Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Jeśli chcesz się przywitać kliknij na - +nowy temat.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Krótko o mnie!

Krótko o mnie! 2015/01/26 16:57 #4445

• Mariusz Alkoholik
  • Mariusz Alkoholik Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 12
Witam! Mam 28 lat piję od 16 roku życia weekendowo. Miedzy czasie bralem tez narkotyki. Mimo jakimś cudem mam wspaniała Zone i 6 letnią córeczkę. Jestem 7 lat po ślubie pierwsze piec lat to był dla nich dramat kończyłem pracę w piątek i ucieczka na miasto! Od dwóch lat proboje przestać pić ostatnia przerwa trwała pół roku i skończyła się ubiegłej soboty. Masakra dziekuje Bogu że żyje i nie skończyłem w kryminale. Bo musze dodać że mam bardzo głupia głowe po chlaniu. Bardzo! Mam już tego dosyć. Dzisiaj byłemu psychiatry a w piątekide na terapie. Myslałem ze poradzę sobie z tym sam skoro piję tylko w weekendy uciekałem w sport i było ok. Po tej ostatniej sobocie stwierdziłem ze jest to dla mnie i mojej rodziny bardzo nie bezpieczne i potrzebuje pomocy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Krótko o mnie! 2015/01/26 17:13 #4446

• Honoratka
  • Honoratka Avatar
Witaj Mariusz ,ciesze sie ,że jednak poddałes sie mojej sugestii i wszedłes na forum.Napewno nie bedziesz pozostawiony tutaj sam sobie .
Cieszy mnie również ,że podjąłes decyzje o leczeniu ,masz wspaniałą rodzinę ,wiec możesz póki co na nich polegac ,kochająca i pełna zrozumienia zona to skarb ,nie wiem tylko czy i Ona nie powinna skorzystać z terapii dla współuzaleznionych ale o tym w innej kategorii.

Jeszcze raz miło Ciebie witam 3a ,fajnie że jesteś

Odp: Krótko o mnie! 2015/01/26 17:14 #4447

• kiremolo
  • kiremolo Avatar
3a witaj na forum,terapia to dobre rozwiązanie

Odp: Krótko o mnie! 2015/01/26 17:22 #4449

• Mariusz Alkoholik
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Cieszę się bardzo, że tu trafiłem . Z Wami będzie mi łatwiej i może skończę z piciem raz na zawsze! Było tak pięknie jak nie piłem i w mgnieniu oka wszystko prysło!

Odp: Krótko o mnie! 2015/01/26 17:52 #4452

• Coma
  • Coma Avatar
Witaj Mariusz.
Dobrze że zdecydowałeś się na terapię i ... te pół roku to też dobre doświadczenie które możesz wykorzystać. Tutaj już na pewno jest dużo historii do poczytania więc ciekawej lektury i pisz o sobie... pytaj... Jesteśmy tu.

Odp: Krótko o mnie! 2015/01/27 06:15 #4457

• regy20
  • regy20 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 103
Cześć Mariusz :)

Fajnie że jesteś :)
Ja też byłem po alkoholu bardzo niebezpieczny. Nie od razu ale końcówka była już fatalna. Jestem też uzależniony od kanabinoli. Mam 30 lat i tak jak Ty zaczynałem się leczyć w wieku 28.
Pisz dużo o sobie, przełamuj swoje obawy z tym związane. Alkoholizm to potocznie choroba tajemnic. Im więcej ich w sobie nosisz tym trudniej wracać do zdrowia.

Pozdrawiam i życzę pogody ducha
Za tę wiadomość podziękował(a): Mariusz Alkoholik

Odp: Krótko o mnie! 2015/01/27 09:54 #4464

• KaśkaB
  • KaśkaB Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Hejka ! Fajnie że jesteś :) Damy radę !!!!

Odp: Krótko o mnie! 2015/01/29 14:06 #4486

• Ziutek54
  • Ziutek54 Avatar
Wszystko się ułoży Mariusz! :)

Odp: Krótko o mnie! 2015/01/29 15:17 #4488

• Mariusz Alkoholik
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Dotknąłem już dna nie jedno krotnie i zawsze do tego wracam! Po krótszej bądź dłuższej przerwie! Teraz dostałem taką nauczkę, że jestem pewny że chce z tym skończyć! Jestem ciężko chory uświadomiłem sobie to właśnie tym razem. Sam się temu dziwie że mam co jeszcze naprawiać! A zarazem dziękuje Bogu bo mam wrażenie że on cały czas mi jakoś ratuje tyłek z ciężkich opresji. Dodam że mam Kochaną Żoneczke wspaniała Córkę i fajną prace. Wszystko się jakoś układa mimo moich akcji! Ale nigdy tak naprawdę nie odkupiłem swoich win przed moją rodziną! Teraz tylko pragnę zdrowieć i uchylać nieba moim skarbą! I dziękować Bogu za każdy przeżyty dzień z nimi! Bo nawet kiedy nie piłem to myślałem tylko o sobie a nie o swoich najbliższych! O wszystkich myślałem tylko nie o Nich! A w czasie trzeźwienia to właśnie im płakałem w rękaw i obiecałem ze to się nigdy nie powtórzy! Błagałem na kolanach żeby mi wybaczyli a gdy poczułem się lepiej to znowuż raniłem jak kat! To Straszne że tyle czasu musiało minąć żeby to wszystko zrozumieć! Jutro idę do psychiatry i terapia rusza na całego po raz trzeci ale ostatni! Moja choroba chce Mnie zabić za wszelką cene i zeszmacić do końca ale ja się nie poddam! Jest mi teraz lepiej że to napisałem! Pozdrawiam

Odp: Krótko o mnie! 2015/05/24 18:28 #6269

• Mariusz Alkoholik
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Kochani utrzymuję abstynecje! Powoli wychodzę z tego bałaganu! Dzieki za wsparcie.

Odp: Krótko o mnie! 2015/05/25 03:33 #6277

• regy20
  • regy20 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 103
Siemasz Mariusz :)

Tak trzymaj i pisz jak tam Twoje stany, jak terapia przebiega, z czym sobie radzisz a co sprawia Ci najwecej problemow :)

Pozdrawiam i zycze pogody ducha:)

Odp: Krótko o mnie! 2015/05/25 06:13 #6278

• Honoratka
  • Honoratka Avatar
Witaj Mariusz,fajnie że sie odezwałes i radzisz sobie ,jak pisze Regy daj znac jakie przemiany nastepują w Tobie . 2c

Odp: Krótko o mnie! 2015/07/12 17:58 #7244

• Mariusz Alkoholik
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Witam Was! Już mija prawie 6 miesięcy w trzeżwości. W utrzymywaniu abstynencji bardzo pomagają mi złe wspomnienia z okresu picia oraz terapia i w dużej mierze sport! Dziękuję Bogu,że wróciłem do wspaniałej formy fizycznej i psychicznej. Bardzo się bałem że juz mi się nie uda! Ale widocznie z każdego syfu można wyjść! I żyć wspaniale. Dziękuję Wam za wsparcie w trudnych chwilach:) Pamiętam jak płakałem przed komputerem pisząc na tym forum... Teraz jestem silny.

Odp: Krótko o mnie! 2015/07/12 18:22 #7245

• MA..K
  • MA..K Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 333
To fajnie ze utrzymujesz trzezwosc i ze widzisz zycie w przyjaznych barwach. Dobrze tez ze pamietasz o przeszlosci lecz nia nie zyjesz ale zyjesz w realnym swiecie. Pamietaj jednak zawsze o tym ze nawet najsilniejsi sa sabsi od alkoholu i o tym ze alkohol jest bardzo podstepny. Tak ze staraj sie nie zapominac kim jestes bo moim skromnym zdaniem to jeden z warukow by zachowac dluzszy okres trzezwosci. Pozdrawiam zyczac powodzenia :)

Odp: Krótko o mnie! 2015/07/12 19:25 #7251

• peter1974
  • peter1974 Avatar
witam cie Mariusz . Pozdrawiam Piotr alkoholik .Powodzenia w dalszej drodze trzeźwienia

Odp: Krótko o mnie! 2015/07/12 19:41 #7254

• agnes
  • agnes Avatar
  • Wylogowany
  • Mistrz postów
  • Otrzymane podziękowania: 81
Witam Cie Mariusz:). Podobnie jak Ty , kiedy pierwszy raz staralam sie cos tu napisac... płakalam .POtrzebowalam silnego wsparcia i je otrzymalam. Pozdrawiam.
"Życie nie jest przewiązane kokardą
,ale i tak jest wspaniałym prezentem"

Krótko o mnie! 2015/11/08 17:34 #13196

• Mariusz Alkoholik
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Witam Was. Leci już 10 miesiąc abstynencji :) Terapia bardzo mi pomogła. Miałem po drodze 3 silne głody i wiem że gdyby nie wiedza zdobyta na terapii to bym zapił. Dziękuję za Wasze wsparcie w chwilach dla mnie bardzo ciężkich. Podnosiliście mnie na duchu gdy byłem wrakiem pod względem fizycznym i psychicznym. Dzieki 1d
Za tę wiadomość podziękował(a): jasnygwint

Krótko o mnie! 2015/11/08 19:45 #13218

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 719
Witaj Mariusz Alkoholik na Trzeźwym Szlaku Z Pogodą Ducha Krzysiek alkoholik.Dzięki za tą Dychę
Za tę wiadomość podziękował(a): Mariusz Alkoholik

Krótko o mnie! 2015/12/21 11:40 #15275

• Mariusz Alkoholik
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Witam. Ostatnio nie jest dobrze. Codziennie myślę o piciu. Bardzo mnie to męczy. Ostatnio będąc na zakupach zauważyłem w promocji trunek który bardzo lubiłem. Od trzech dni myślałem żeby go kupić i sobie schować i po cichaczu pić. Ta myśl nie dawała spokoju! Aż dzisiaj podjąłem decyzje że go kupie i schowam w aucie pod kołem zapasowym razem z colą! Podchodzę do półki a tam okazuję się że to pusty karton! Mówie no trudno siła wyższa nie kupuję! Ale cofnąłem się i wziąłem 1L innego trunku. Stoję przy kasie i tak sobie myślę może się zbiję i zachowam abstynencję. Ale uważnie schowałem do siatki i wyszedłem! Pakuję towar do bagażnika chowam moję whiskey pod koło zapasowe! I nie uwierzycie koło przytrzasło butelkę i stukło! Nie wierzyłem własnym oczą bo tak bardzo uwarzałem! Zacząłem dziękować BOGU że nade mną CZUWA. ON naprawdę jest i chroni mnie na każdym kroku.

Krótko o mnie! 2015/12/21 12:48 #15278

• dziobak
  • dziobak Avatar
Raz Ci się udało...myślisz że tak będzie za każdym razem?
Przecież Ty juz wróciłes do pijanego myślenia i cho tym razem się "fuksło" to powrót do picia jest tylko kwestią czasu
Ostatnio zmieniany: 2015/12/21 12:50 przez dziobak.

Krótko o mnie! 2015/12/21 19:04 #15288

• jasnygwint
  • jasnygwint Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 719
Witaj Mariusz Alkoholik. Uf nie będę komentował ani umoralniał ty dobrze wiesz co masz robić.A Boga nie mieszał bym do swoich niecnych postepków.

Krótko o mnie! 2015/12/21 20:18 #15290

• Quantum
  • Quantum Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 426
dziwny ten Twój Bóg, mało finezji, zamiast zadziałać z klasą brutalnej siły fizycznej użył,
przecież mógł Ci portfel schować wcześniej , albo prąd wylączyć i kasa by nie działała.

Krótko o mnie! 2015/12/21 21:27 #15292

• parasol71
  • parasol71 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 713
Witaj Ja jakoś tego nie ogarniam
Chcąc zachować Absystencję, Kupujesz Vhiskey i chowasz ja pod kołem zapasowym ? Po co ją chowasz ?Potem ona się zbiła .... o jaka szkoda!!!! Nie martw sie za chwile kupisz sobie druga , tym razem się nie zbije bo zaraz ją wypijesz .
. Czy wiesz co ty piszesz ? Ja alkholiczka piszę tu i teraz ,że droga do zapicia jest już bardzo króciutka wiec jak zrobisz ? to będzie to tylko twój wybór .
<

Krótko o mnie! 2015/12/22 09:08 #15314

• Leśny Ludek
  • Leśny Ludek Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator-Forum.
  • Otrzymane podziękowania: 663
Brawo nieźle to wymyśliłeś...

Kiedyś na mitingi przychodził taki jeden i powtarzał że alkoholikowi to trzeba wyłyżeczkować mózg po jak zacznie myśleć to wymyśli flaszkę...

Jeśli nie zadziałasz inaczej to aby powstrzymać cię od picia Bóg będzie misiał Cię do grobu położyć a chyba Ci się tam nie śpieszy?

Jak chciałem to nic mnie nie powstrzymywało szpital i płukanie żołądka policja aresztowanie mandaty lęki drgawki torsje wpadnięcie pod pociąg oj stawiał mi Bóg przeszkód stawiał a ja piłem dalej.
Za tę wiadomość podziękował(a): parasol71

Krótko o mnie! 2015/12/22 09:10 #15315

• Mariusz Alkoholik
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Zadziałałem jak trzeba! Byłem dzisiaj w poradni rozmawiałem z kim trzeba. Wiem co mam robić! Jest już dużo lepiej jak wczoraj. Dziękuję Bogu że wczoraj ta flaszka się zbiła bo już dzisiaj było by po ptakach! Wesołych świąt bezalkoholowych Wam życzę.
  • Strona:
  • 1
  • 2