Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Alkoholik na Woodstocku

Alkoholik na Woodstocku 2017/07/01 09:18 #37608

• moor
  • moor Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania: 1
Heja, chciałem poruszyć temat woodstocku, festiwalu muzycznym który jest co roku w wakacje. Opinia na ten temat a w szczególności osób które tam nigdy nie byli tylko słyszeli to wiadomo, bród smród i wielkie pijaństwo. Jestem trzeźwym alkoholikiem, chodzę na mitingi i grupy wsparcia wszyscy mi odradzają, nie odnajdę się w tym klimacie, pakuje się tylko w kłopoty itd.. Jeżdżę od 10 lat i przyznam że to będzie mój pierwszy bez alkoholu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Alkoholik na Woodstocku 2017/07/01 09:38 #37609

• Ppludrok
  • Ppludrok Avatar
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 291
Szczęścia ci życzę i rozumu.
Przepraszam z góry za ten tekst ale musiałem.
Powodzenia i daj znać jak było.
„you are the universe experiencing itself”
Watts

Alkoholik na Woodstocku 2017/07/01 10:34 #37610

• siwy
  • siwy Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 1301
Zgadzam się z opinią Ppludrok.Pakujesz się tam,gdzie nie powinieneś,ale Twój wybór,choć mam nadzieję,że jeszcze przemyślisz sprawę.
To jest festiwal,mający swoje prawa i swój klimat a nie 2h koncert,na który idziesz i wracasz do domu.
Życzę mądrych wyborów ;)

Alkoholik na Woodstocku 2017/07/01 11:50 #37611

• solo6971
  • solo6971 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 151
pozdrawiam 5a pchal sie misiu do barci za miodkiem. I go uzadlili!
tha panda olla

Alkoholik na Woodstocku 2017/07/01 15:30 #37612

• robert1313
  • robert1313 Avatar
  • Wylogowany
  • Expert postów
  • Otrzymane podziękowania: 29
siema,

nie pilem kiedys 7 lat i przezylem wiele imprez na trzezwo lacznie z takimi dlugimi i swietnie sie bawilem a ludzie nie mogli sie nadziwic ze tak tanczylem i tak sie bawilem i wszytko na trzezwo

najtrudniejsze bylo zawsze jak juz sie ekipa nachlala i wtedy kazdy zaczal brzeczec wiadomo kazdy jak brzeczy to gadaja tym samym jezykiem i latwo sie wtedy komunikowac na tej samej fali

wszytko zalezy z kim tam bedziesz i jakie wielkie masz pragnienie zycia w trzezwosci...

jest duze prawdopodobienstwo ze tez tam wyladuje bo bede w sierpniu w pl tylko bede na jeden dzien bo mam w sobote wesele w rodzinie na ktore ide sie spotkac z rodzina i swietnie bawic na trzezwo:)

ps.
po tych 7 latach zaczalem pic nie dlatego ze chailem znowu zapic tylko poszedlem do pracy do szpitala i mnie zaszczepili na wirusowe zapalenie zoltaczki watroby po tej szczepionce przestalem spac byly takie akcje ze nawet nie spalem po 4-5dni pod rzad nawet na minute nie moglem zasnac i juz mi bilo na leb na maxa a tabletki na sen i tabletki rozluzniajace nic nie dzialaly dopiero jak mieszalem wino ktroym popijalem tabletki na sen(tak wiem rewelacyjny pomysl z mojeje strony) ale nie mialem wyboru dopiero wtedy bylem wstanie zasnac na 1-2godzin ...naszczescie ten beznadziejny okres sie juz skonczyl:))) za co jestem ogromnie wdzieczny

dobrej zabawy pamietaj ze zawsze jest wybor i ty o tym decydujesz w duzej mierze:)
Ostatnio zmieniany: 2017/07/01 15:31 przez robert1313.

Alkoholik na Woodstocku 2017/07/01 17:31 #37613

• MA..K
  • MA..K Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 329
Moim zdaniem mimo wszystko powinno sie stosowas do zalecen terapii a wiec unikac tego typu imprez. Ja przez dluzszy czas zawsze unikalem takich imprez gdzie byl alkohol podstawa do zabawy. Owszem po kilku latach mojej trzezwosci bylem na kilku tym podobnych imprezach lecz zawsze bylem wtedy w towarzystwie osob niepijacych i z nimi utrzymywalem kontakt nie zwracajac uwagi na tych co pili niedaleko mnie. Takie towarzystwo pozwolilo mi zachowac trzewosc i w dalszym ciagu jestem trzezwym alkoholikiem. Pozdrawiam :)

Alkoholik na Woodstocku 2017/07/02 07:30 #37617

• Quantum
  • Quantum Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 424
ja po prawie roku nie picia pos,edlem n impreze tradycyją na której zawsze piłem , dałem rade , wróciłem trzeźwy.
horror zaczął sie na drugi dzień - wszystkie objawy kaca oprócz alkoholowego smrodu.
cały mokry i trzęsący sie poszedłem do lekarza
- nie wiem co panu jest ale tydzień zwolnienia dam, prosze leżeć.
możesztak mieć i będziesz miał cudowny środek na kaca na wyciąg ręki
byłem, tam sie chodzi po dywanie z puszek po piwie