Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: A moze na humorze?

A moze na humorze? 2017/05/15 07:26 #36523

• Siri
  • Siri Avatar
  • Wylogowany
  • Expert postów
  • Otrzymane podziękowania: 33
Juz nie pierwszy raz mam mysl ze jest gdzie pouzalac, o trudnych momentach napisac. Ale objawic swiatu, ze ma sie banana na twarzy to zero miejsc.

I ja tak sobie napisze, ze czuje sie kolejnego ranka wspaniale. Ze mimo przeziebienia i zatykajacego mnie kataru spanko mam glebokie. Wypoczywam.
Nawiazuje tutaj do wbijania sobie, ze drink jest super na spanie. Oszukiwalam siebie latami. D....jasiu 9g

U mnie deszczyk pada. Ekstra. Slonce. Deszcz. Bedzie ziejjjjjoniutko!!! 6c
Temat został zablokowany.

A moze na humorze? 2017/05/15 08:28 #36526

• dziobak
  • dziobak Avatar
Siri... Niby nie ma takiego miejsca ale jednak są. Tylko zazwyczaj na twgo typu forach zartuje sie w hyde parku, a userzy o swoich "bananach na twarzy" lub tez o wylewanych łzach piszą w swoich watkach (tematach) traktując je jako swego rodzaju oamietniki-lustra w których pisza i o swoich zalach i radościach mając możliwość szybkiego powrotu ,spojrzenia i refleksji bez konieczności szukania któregoś tam z kolei założonego przez siebie tematu.. Nie wiem jak jest tu teraz ale kiedyś administracja nie za bardzo tolerowała działania ktore np Ty teraz robisz...ktory to juz z kolei temat założony przez Ciebie??? Nie lepiej mieć wszystko w jednym miejscu?

A moze na humorze? 2017/05/15 11:18 #36528

• Ppludrok
  • Ppludrok Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 311
Założę zaraz dwa nowe tematy:
1. Czy uważacie, że dziobak się czepia?
2. Co sądzicie o nowych tematach Siri?

Boże...
Robi się to męczące.

Czytacie dezyderatę na mitingach?
Jesteśmy dziećmi wszechświata i mamy prawo tu być :-)
Wyluzować, Please.

Zwłaszcza, ze wróciłem od terapeuty i jestem jak zbity pies. Okazuje się, ze nie mam uczuć. W zasadzie zadnych. Dół kompletny mnie dopadł.
„you are the universe experiencing itself”
Watts

A moze na humorze? 2017/05/15 12:11 #36529

• Siri
  • Siri Avatar
  • Wylogowany
  • Expert postów
Ppludrok napisał:
Założę zaraz dwa nowe tematy:
1. Czy uważacie, że dziobak się czepia?
2. Co sądzicie o nowych tematach Siri?

Boże...
Robi się to męczące.

Czytacie dezyderatę na mitingach?
Jesteśmy dziećmi wszechświata i mamy prawo tu być :-)
Wyluzować, Please.

Zwłaszcza, ze wróciłem od terapeuty i jestem jak zbity pies. Okazuje się, ze nie mam uczuć. W zasadzie zadnych. Dół kompletny mnie dopadł.

Jak to bez uczuc? Moim zdaniem jestes bardzo uczuciowy. Bardzo zyczliwy choćby, a to bardzo wazne pozytywne uczucie :)
A terapeuta to tez czlowiek, z wiedza i doświadczeniem rzecz jasna, ale tendencyjny i Ciebie nie zna.

Dziobak, ja juz całkiem kołomyi dostane, zle pisać w jednym temacie i administrator wydziela wątki, żle pisać tematycznie, bo za duzo watków.
Ostatnio zmieniany: 2017/05/15 12:12 przez Siri. Powód: literówki

A moze na humorze? 2017/05/15 14:12 #36534

• ProstaLinia
  • ProstaLinia Avatar
  • Wylogowany
  • Alkoholiczka
  • Otrzymane podziękowania: 1147
Nie za bardzo kapuję od czego można dostać kołomyi bo funkcjonowanie forum jest proste jak budowa cepa.
Zaczynając od początku:
1. Zakładam konto na forum.
2. Czytam regulamin
3. Zakładam wątek w powitalni żeby każdy mógł się zorientować, że sobie jestem i że mam zamiar pisać na forum.
4. Przeglądam forum żeby ogarnąć jakie tematy i działy są tutaj pozakładane, nie jestem internetowym trollem, nie będę dublować tematów.
5. Zakładam temat w dziale alkoholizm/ współuzależnienie w zależności co tam we mnie siedzi i mogę sobie w nim pisać o wszystkim co mnie cieszy, co mnie smuci, że kupiłam sobie rybkę, że mi rybka zdechła, że świeci, że pada, że zupa była za słona. Do mojego posta zwrot może dać każdy użytkownik forum napisać jakie ma uczucia związane np z tym, co ja napisałam.
Są też tematy ogólne na które mogą się wypowiadać wszyscy użytkownicy forum, opowiadać o swoim doświadczeniu i innych sprawach byleby pisać na temat.
Wydzielanie wątków polega na tworzeniu osobnych tematów z OFF TOPU. OT polega na pisaniu nie na dany temat, schodzeniu z wątku podanego w tytule i pisaniu o czymś zupełnie innym, albo na tym, że nowy użytkownik nie zapoznał się z zasadami panującymi na forum i swoją historię opisuje w wątku innego użytkownika.
Dziękuję za uwagę.
Za tę wiadomość podziękował(a): dziobak

A moze na humorze? 2017/05/15 14:33 #36536

• dziobak
  • dziobak Avatar
Prostalinia!! i wszystko na temat. Jeden temat ;)
Natomiast zakładanie za każdym razem nowego tematu gdy coś wpadnie mi do głowy dla mnie jest "nie teges".
Siri,,,jesteś na fm niecały miesiąc i założyłaś 6 (chyba) nowych tematów w których skrobniejsz myśl towarzyszącą ci przy zakładaniu,otrzymasz zwrot dwa trzy,temat zamiera a Ty przeskakujesz w następną mysl zakładając kolejny nowy temat....
6 w niecały miesiąc.... Ile tego będzie jak odnotujesz roczną aktywną obecność na forum? 3b 3b
Czepiam się czy nie czepiam??
teraz można sobie poużywać na mnie :evil: :evil:

ps. Siri nie mam nic do Ciebie, bardzo sie cieszę z każdego forumowicza który zauważa swój problem i dziala w kierunku rozwiązania. Nie mniej:
Bądź ostrożna.
Dlaczego to napisałem? Bo widziałem już nie raz userów na różnych forach działających w podobny sposób tzn. hiperaktywnych,wszędzie ich bylo pełno,"szaleli" w pisaniu jak nakręcone katarynki......i bardzo często szybko sie "spalali" i znikali..Niektórzy tylko wracają pisząc o powrocie do pijackiej betoniarki.. Większość znika całkiem.
Ostatnio zmieniany: 2017/05/15 14:35 przez dziobak.

A moze na humorze? 2017/05/15 15:13 #36537

• Siri
  • Siri Avatar
  • Wylogowany
  • Expert postów
Na ogol jestem aktywna i na kazdym forum, na jakim jestem sie regularnie udzielam. I to przez dlugi czas. Z forum znikam kiedy robi sie dla mnie nie fajnie.

Teraz mi sie zrobilo. Raczej nie mam tu czego szukac. Mam wrazenie, ze to dziala tu jakies scisle kanapowe towarzystwo, ktore stawia apodyktyczne warunki. Ze mnie demokratka wiec poszukam ludzi bardziej zyczliwych, gdzie mozna sie swobodnie zachowywac, utrzymujac zasady kulturalnego zachowania.

Zegnam i pogody ducha zycze

P.S. Niedlugo elita bedzie kapac sie tylko we wlasnym sosie, bo reszta przerazona bedzie sie bala odezwac, a jesli sie odezwie to scisle populistycznie.

A moze na humorze? 2017/05/15 16:02 #36539

• zebra
  • zebra Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 1023
Siri droga, ciekawe rzeczy piszesz, lubię Cię czytać, pewnie jesteś interesującą osobą. Dobrze by było, gdybyś została. Przede wszystkim dobrze dla Ciebie, a o to przecież chodzi w całym tym forum. Kazd y tu jest dla siebie. Nie bierz wszystkiego za bardzo osobiście. Dziobak jaki jest, taki jest (sorry Dziobak, ale czasem też bywam poirytowana Twoją zaczepnoscią dziobaczą B) ), ale w tym przypadku chodziło mu zapewne wyłącznie o utrzymaniu porządku. Ja się z tym zgadzam, bo to taki nasz wspólny dom, o który kazdy z nas powinien dbać. Będzie nam się lepiej mieszkało.
I am flesh, bones
I am skin, soul
I am human
Nothing more than human
❤ Sevdaliza "Human" ❤

A moze na humorze? 2017/05/15 17:25 #36541

• siwy
  • siwy Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 1311
Jest trochę racji w tym co napisała Siri,tylko,ze temat ten jak już tu jestem przerabiany byl chyba ze dwa razy a sytuacja znowu się powtarza.
Cóż,jak widać pewnych spraw się nie przeskoczy,więc szkoda się szarpać.
Osobiście mam sentyment do tego forum,bo tutaj rozpocząłem swoją drogę,dlatego też dla swojego zdrowia psychicznego nauczyłem się pewne posty delikatnie mówiąc wzrokowo przesiewać.
Z drugiej strony takie sytuacje traktuję tez jako dobrą lekcję,która przydaje się w realu,bo w swoim życiu na drodze spotykamy przecież różnych ludzi,niekoniecznie z którymi nam jest po drodze a z którymi jak np.w pracy musimy funkcjonować.

Siri,miło mi będzie jak jak jednak zostaniesz i "pomęczysz"mnie jeszcze swoimi postami,bo też lubię je czytać ;)

A moze na humorze? 2017/05/15 17:53 #36542

• Ppludrok
  • Ppludrok Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Ja jestem w 100% za Siri. Dziobak jak zwykle przesadził a wpis admina był dla mnie kompletnym zaskoczeniem.
Siri jest tu świeża, w swoim problemie tez jest świeża, dwa dnitemu miała głód, ma lipną grupę i generalnie dawałbym jej tylko wsparcie a nie doprowadzał do sytuacji, gdzie odchodzi.
Czasem mam wrażenie, ze niektórzy chcą się tu na innych wyżyć i nie chodzi tu o konstruktywną krytykę a o zwykła chęć dowalenia komuś.
Nie podoba mi się to.
Watts

A moze na humorze? 2017/05/15 18:21 #36543

• cytryna
  • cytryna Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Carpe diem
  • Otrzymane podziękowania: 1557
Nie widzę w wpisie Prostej Linii niczego niestosownego. Niejednokrotnie zwracaliśmy uwagę userom żeby pisali w swoim wątku nie zakładając nowego z każda kolejną myślą.
Widze natomiast nadwrażliwość Siri. Tez kiedyś odeszłam z innego forum bo coś tam ktoś tam. Więc rozumiem.
"W życiu piękne są tylko chwile..."
Za tę wiadomość podziękował(a): dziobak

A moze na humorze? 2017/05/15 18:23 #36544

• Sin Cara
  • Sin Cara Avatar
6 tematów w niecały miesiąc, przez rok to by wyszło prawie 80. Ja sie tylko zastanawiam jak tu napisać do osoby która ma tyle tematów tym bardziej że ja pisze często z telefonu i zanim temat mi się załaduje to mija trochę czasu. Kilkadziesiat tematów przeszukać nie wyobrażam sobie no sorry. Regulaminu nie czytałem do tej pory ale szanuję innych uczestników forum i nie mam zamiaru narzucać wszystkim swojego sposobu funkcjonowania. Ja uważam że - przychodząc do kogoś uszanowanie jego zasad dobrze świadczy o mojej kulturze a i zauważyłem że z większą sympatią się wtedy spotykam. Siri, naprawdę jak piszesz jakieś swoje rzeczy to fajnie by było żeby były w jednym temacie będzie łatwiej Ci odpisać. 8g

P.S. ProstaLinia całkowicie się zgadzam ze wszystkim co napisałaś.
Ostatnio zmieniany: 2017/05/15 18:25 przez Sin Cara.

A moze na humorze? 2017/05/15 18:44 #36545

• dziobak
  • dziobak Avatar
Siri...odejście to ucieczka. A taka ucieczka to (proszę nie obraź się ) niestety przejaw pijanego myślenia..
Wiem i wierzę że potrafisz się już zachowywać w zdrowy trzeźwy sposób więc proszę zrób to.
Zrób to i zostań na forum proszę. Zostań dla siebie
a i zrób na złość temu wrednemu dziobakowi :)

ps. na kilku większych forach podobnych do tego ktore jakoś tam znam też zwraca się uwagę userom nadmiernie zakładającym nowe tematy. Często modki scalają wiele takich jednego autora w jeden informując żeby nie szalec :)

A moze na humorze? 2017/05/15 18:45 #36546

• Ppludrok
  • Ppludrok Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Chodzi o formę przekazu. Można to zrobić w inny sposób, zwłaszcza w stosunku do osoby w takiej a nie innej sytuacji.
Pamietam jak przez pierwsze 2-3 tygodnie odświeżałem stronę forum co pół godziny w oczekiwaniu na wpis bo miejsce to było jedynym na świecie miejscem, które pomagało mi na piczatku abstynencji. Forum dawało mi wręcz życie i każdy negatywny wpis w formie uszczypliwości a nie wyrozumiałości był dla mnie bolesny.
Watts

A moze na humorze? 2017/05/15 18:48 #36547

• dziobak
  • dziobak Avatar
Ppludrok jeśli przez wsparcie rozumiesz wyłącznie głaskanie i mizianie i chodzenie na paluszkach żeby ja niczym nie tyknąć kogoś niczym nie urazic bo ktoś miał parę dni temu głód,gorszy dzień czy po prostu zły humor to.... 3b 3b 2b
.wiesz że można zagłaskać kota na śmierć??

A moze na humorze? 2017/05/15 18:52 #36548

• Ppludrok
  • Ppludrok Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Można jej było przekazać to inaczej.

To nie była w mojej ocenie odpowiednia forma.
Watts

A moze na humorze? 2017/05/15 18:54 #36549

• siwy
  • siwy Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Dziobak,wiedzę i informacje trzeba też umieć przekazywać w umiejętny sposób.Forum jest dla wszystkich a nie dla kliku zaprzyjaźnionych osób.Jak pisałem wcześniej,to juz przerabialiśmy i przez pewien czas był względny spokój po czym znów pojawia sie coraz więcej agresji i uszczypliwości,która niestety jest zarażliwa.Powód?......
Teskt o głaskaniu i mizianiu juz stal się oklepany niestety.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ppludrok

A moze na humorze? 2017/05/15 19:08 #36550

• zebra
  • zebra Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 1023
Ja myślę, że po prostu pewne cechy, pewne osoby są dla mnie do zaakceptowania lub nie. Jak kogoś nie akceptuje, to go zwyczajnie zlewam i się nie oglądam za siebie. Też z początku byłam cyklicznie na Dziobaka obrażona. Tylko z czasem dotarło do mnie, że mnie wkurzają tylko te wpisy, które godzą w moje chore, pijane ego. Jak mi klapy z oczu spadły, to zaczęłam z nich czerpać najwięcej. Na forum jest tyłu użytkowników, że zawsze znajdę kogoś kto mi pomoże. A tych, z którymi się nie zgadzam, omijam szerokim łukiem. Najważniejsza dla mnie sprawa to dystans do siebie i do świata. Ćwiczę to codziennie. Bardzo mi się spodobał fragment wpisu Siwego o tym, że traktuje takie psztyczki jak ćwiczenie. Też tak o tym myślę, trening w bezpiecznym miejscu. I nie podążać za tłumem jak głupia owca, mieć swoje zdanie, to też jest dla mnie ważne. Własne refleksje, najlepiej na swój temat konkretnie. W takiej sytuacji nawet g**no może być konstruktywne.
I am flesh, bones
I am skin, soul
I am human
Nothing more than human
❤ Sevdaliza "Human" ❤

A moze na humorze? 2017/05/15 19:10 #36551

• ProstaLinia
  • ProstaLinia Avatar
  • Wylogowany
  • Alkoholiczka
  • Otrzymane podziękowania: 1147
Ja się do całej sprawy ustosunkuję krótko.
Na posty Siri postanowiłam nie odpisywać, jest nam ze sobą nie po drodze i już. Ja nie muszę lubić wszystkich, wszyscy nie muszą lubić mnie. Proste. Tyle, że jak ktoś przywala się do mojej pracy, której ma coś do zarzucenia to spieszę z wyjaśnieniami. Nie mam zamiaru do postów wstawiać miliona serduszek i jednorożców i smarować komuś miodem dooooopy bo ma zły nastrój. Moim obowiązkiem jest dbanie o porządek na forum. Jeśli sobie wyobrażacie, że po zostaniu modem wyłączyły mi się wszystkie problemy a w moim życiu panuje jedynie spokój i harmonia to jesteście w błędzie. Zaraz mi ktoś napisze, że wcale modem być nie muszę. Nie muszę, ale chcę, bo czasem mam wrażenie, że komuś pomagam.
Jeśli uważacie, że ja jestem taka be, fu i podła to na serio nie trafiliście w swoim życiu na nikogo upierdliwego. Powodzonka moje słonka.
Za tę wiadomość podziękował(a): Sin Cara, dziobak, zebra

A moze na humorze? 2017/05/15 19:23 #36552

• dziobak
  • dziobak Avatar
oczywiście Siwy...nie jestem i nie będe doskonały.... jednemu mój styl pisania przypadnie a dwóm nie. na to wpływu nie mam.
By zakończyć... O matko i córko...gdzie Ty widzisz agresję?? 3b czy tez uszczypliwości?? W moich postach w tym temacie??...
A nie,widzę... to drugie jest w poscie Ppludroka zaraz po moim odnośnie zakładania 2 nowych tematów...tu sie zgadzam,uszczypliwość pełną gębą.... I w mojej ocenie Ppludrok wchodząć w rolę obrońcy "uciśnionych" niepotrzebnie podnosi temperaturę dyskusji a nie ja.
A jak masz jakieś teksty oklepane to ich po prostu nie czytaj.
ps. jak widzisz na forum agresję to reaguj,masz możliwość zgłoszenia do administracji.
Wtedy jesteś w porządku.
Ale jeśli widzisz agresję i nie reagujesz to jesteś rownież za nią współodpowiedzialny.

A moze na humorze? 2017/05/15 19:28 #36553

• siwy
  • siwy Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Ja skończyłem temat.Tobie i innym spokojnego wieczoru życzę.

A moze na humorze? 2017/05/15 19:28 #36554

• dziobak
  • dziobak Avatar
Piszesz o względnym spokoju.....Masz na myśli ten czas gdy między innymi po Twoich wpisach (no,moich też..przyznam sie) zrezygnowało z aktywności sporo wartościowych (moim zdaniem) ludzi i na forum zapanowała stagnacja (a nie spokój) taka że przez tydzień (7x24h) były 3 słownie trzy wpisy userów??
Moim zdaniem to nie był spokoj. to było zamieranie a nie względny spokój.
dobra trza kończyć bo teraz to już offtop.
Ale mamy tu modkow co nie.. troszku działania im nie zaszkodzi ;)

A moze na humorze? 2017/05/15 19:33 #36555

• Sin Cara
  • Sin Cara Avatar
Ppludrok napisał:
Można jej było przekazać to inaczej.

To nie była w mojej ocenie odpowiednia forma.

Ppludrok a kim Ty jesteś żeby decydować co jest odpowiednie a co nie? Hmmm to ja w takim razie zdecydowałem ze ten Twój tekst był nieodpowiedni. :D

A moze na humorze? 2017/05/15 19:38 #36556

• maciejka
  • maciejka Avatar
A Wam co się porobiło? Pełnia czy co :P Proponuje temat potraktowac ...."na humorze" :cheer:
Ostatnio zmieniany: 2017/05/15 19:47 przez maciejka.

A moze na humorze? 2017/05/15 19:49 #36558

• siwy
  • siwy Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
Dziobak-jedyna prośba,mnie w swoje poczynania na forum nie mieszaj,masz ambicję rządzenia na wszystkich forach świata,droga wolna.Jak to mówisz,nie mój cyrk,nie moje małpy.
  • Strona:
  • 1
  • 2