Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Baclofen....czyli picie kontrolowane

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/04/03 18:44 #34894

• brenda
  • brenda Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania: 1
Czy ktoś z Was próbował baclofenu....zalecanego w książce nałogowego alkoholika "Spowiedź z butelki" Olivier Ameisen? Jest to lek na picie kontrolowane podobno we Francji pomógł wielu osobą, mnie niestety nie , może za małe dawki nie wiem....faktycznie w pierwszych dwóch tygodniach przyjmowania tego leku byłam na dwóch imprezach firmowych mocno zakrapianych, na jednej przez całą noc sączyłam jednego drinka i nawet mi nie smakował, na drugiej lampkę wina nie dopiłam.......co do mnie nie podobne, na ogół odczuwałam strach na takich imprezach że się opiję i skompromituję, już wielokrotnie taka sytuacja miała miejsce. Byłam zachwycona działaniem....jednak po dwóch tygodniach wracałam do wypijania nadmiernych ilości ;) ....próbowałam 2 razy zawsze to samo!!!.....czy ktoś ma doświadczenie z tym lekiem? lub z innymi ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/04/03 18:58 #34895

• parasol71
  • parasol71 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 713
Ja osobiscie nie stosowałam i nie wierzę w takie cudenka
Moze lek ograniczy chęć nie picia na okreslony czas ( nie bedziesz bral do konca swojego zycia ) Backlofen nie wyleczy pijanego myslenia i nie zmieni zachowan , emocji ,ktory tak zmienił alkohol
<

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/04/04 06:53 #34905

• dziobak
  • dziobak Avatar
Kazdej osobie ktora mysli o stosowaniu tego specyfiku polecsm najpierw lecture ulotki informacyjnej zeby uswiadomic sobie co to jest a potem polecam chocby w necie wyklikac sobie info o samym "wielkim" wynalazcy tej "metody na alkoholizm" a konkretnie poczytać na co on umarł....
Dla tych którzy dostępu do tych info nie maja;
Człowiek przyjmuje kosmiczne dawki leku zwiotczającego miesnie (baclofen)... Je to garsciami przez pare lat,poczym umiera na serce....przypadek??
Proszę pomyśleć czym jest de facto serce.
Pzdr..
Ostatnio zmieniany: 2017/04/04 06:54 przez dziobak.

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/04/04 09:04 #34913

• Tonik
  • Tonik Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania: 2
Nie ma cudownego leku na chorobe alkoholowa tak jak na niektore inne choroby. Chyba ze ktos wynalazl tylko wielkie koncerny alkoholowe nie pozwalaja go wprowadzic do sprzedaży.

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/04/05 20:24 #34936

• Leśny Ludek
  • Leśny Ludek Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator-Forum.
  • Otrzymane podziękowania: 646
dziobak napisał:
Człowiek przyjmuje kosmiczne dawki leku zwiotczającego miesnie (baclofen)... Je to garsciami przez pare lat,poczym umiera na serce....przypadek??
..

Czyli w tym wypadku lek można uznać za 100% skuteczny gość już się nie napije.

Ja jednak jestem za półśrodkami jak terapia czy AA zamiast "ostatecznego rozwiązania"

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/04/23 15:48 #35510

• exiller
  • exiller Avatar
Ode mnie krótko: nie ma takiego pojęcia, tzn.nie istnieje coś takiego jak picie kontrolowane dla alkoholika. Dziękuję.

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/05/01 15:43 #35795

• AnnaPol
  • AnnaPol Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
silna wola nie istnieje 2g

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/05/19 10:53 #36630

• solo6971
  • solo6971 Avatar
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 151
bzdura nie takiego czegos picie kontrolowane a leki wspomagaja wszystko jest w mozgu
tha panda olla

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/05/20 08:21 #36655

• MA..K
  • MA..K Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 329
Witajcie :) . Dolaczam sie do wszystkich opinii za tzw. picie kontrolane dla osob uzaleznionych jest nierealne i doprowadza do kleski. Z doswiadzczen wiemze nie ma lekarstw na takie problemy bo to jak juz wspominano jest kwestia psychiki. Osoby reklamujace takie leki powinny ponosic prawne konsekwencje bo dzialaja na szkode uzaleznionych ktorzy w efekcie ponosza straszne konsekwencje tzw. kontrolowanego picia. Pozdrawiam :)

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/05/21 06:56 #36662

• Paweł79
  • Paweł79 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 13
Chyba Sama sobie odpowiedziałaś na swoje pytanie. Jest na internecie takie forum dla alkoholików i ćpunów którzy "lubią to co robią". Wszyscy alkoholicy którzy się tam wypowiadają zaczynali od tabletek na "kontrolowane picie", na zmniejszenie objawów i skutków ciągu alkoholowego itd. itp. Wszyscy którzy to robili nawalają teraz alko plus w/w tabletki, takie miksy. Często zdarza się tam ze nicki znikają wraz z ludźmi którzy je mieli. Każdy z nich przeklina dzień w którym połączył farmakologie z alkoholem. Dla większości tamtej społeczności przerwanie takich ciągów tak dla zregenerowania sił zaczyna się od detoksu, ośrodka zamkniętego bądź leczenia przymusowego i psychiatryka w wielu przypadkach samobójstwem. Potem zostają na tabletkach których ćpają coraz więcej, następnie pierwsze piwo i koło się zamyka lub kończy się życie. Czytałem nawe wątki w których osoba rzucała alkohol na rzecz innych używek. Niestety potem kończył się to połączeniem wszystkiego. Wątki na tamtym forum to nie refleksje, przemyślenia i pomoc. Tam to wołanie o litość dla samego siebie, beznadzieja i brak perspektyw na jakikolwiek ratunek, ludzie tam całkowicie zrezygnowali z siebie. Zastanów się czy warto.

Baclofen....czyli picie kontrolowane 2017/05/21 20:02 #36683

• Ppludrok
  • Ppludrok Avatar
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 291
Boże, nawet nie chce wiedzieć co to za forum :-(:-(
„you are the universe experiencing itself”
Watts