Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prowadzę grupy!

Prowadzę grupy! 2015/02/03 14:11 #4532

• matis55555
  • matis55555 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały użytkownik
  • Pogodnego dnia!
  • Otrzymane podziękowania: 22
Prowadzę grupy AD
Jest to grupa Anonimowych Depresantów
Nie umiałem sobie znaleźć miejsca na początku w grupach AA wiązało się to z depresja okazało się iż najpierw miałem depresje którą leczyłem alkoholem potem oczywiście była depresja jeszcze większa.
Sprowadziliśmy z Warszawy program AD jest to program na dwunastu krokach tytuły kroków są takie same jak w AA
Jednak treść dotyczy depresji jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany podzielę się tym doświadczeniem.
Pozdrawiam Jarek
Mam na imię Jarek jestem alkoholikiem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prowadzę grupy! 2015/02/06 14:14 #4570

• matis55555
  • matis55555 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały użytkownik
  • Pogodnego dnia!
  • Otrzymane podziękowania: 22
Odkąd pamiętam miałem w sobie smutek.
Alkohol był mi pomocny w niemyśleniu w nieanalizowaniu siebie taki był początek potem już tylko Cierpienie.
Program 7 lat temu został sprowadzony na Wybrzeże od tego momentu powstały 4 grupy w Trójmieście Anonimowych Depresantów.Przez 6 lat prowadziłem co piątek tę grupę przygotowywałem stoły parzyłem kawę przychodziłem pierwszy wychodziłem ostatni potem pojawili się inni z problemami depresji ,lekomani,współuzależnienia i alkoholizmu.Każdego z nich dotknęła depresja i smutkoholizm.
Pamiętam jak sponiewierany przez siebie samego i alkohol chodziłem z głowa w chodniku i nie widziałem żadnej nadzieji. .
Ten program zbudowany na 12 krokach Anonimowych Alkoholików dał mi nadzieję na lepsze inne jutro.
Zachęcam do kontaktu może i w waszej miejscowości jest wielu takich którym trudno rozpocząć w AA a przyjdą do AD ,niosąc posłanie wielu ludziom chorym opowiadając o sobie i dając świadectwa stałem się lepszym człowiekiem co nie znaczy że nie mam wad mam ich jeszcze mnóstwo i dlatego wciąż pracuję nad sobą.

grupyadgdynia.strefa.pl/przystan.html
Pozdrawiam Jarek alkoholik
Mam na imię Jarek jestem alkoholikiem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.