Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pogrzeb Trzeżwiejącego Alkoholika-Pomoc

Pogrzeb Trzeżwiejącego Alkoholika-Pomoc 2013/10/29 08:29 #2422

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Expert postów
  • Otrzymane podziękowania: 17
Drodzy Przyjaciele,
Piszę do Was w imieniu Artura z Rotterdamu, oraz jego rodziny. Artura nie ma już wśród nas.Zmarł w piątek 18 października.Miał 38 lat.Artura poznałem na mityngach w Rotterdamie, potem uczęszczał na mityngi w Den Haag.Jakiś czas temu Artur próbował pracy na programie. Właśnie dzięki sugestii jego sponsora piszę do Was tą wiadomość.
Był naszym przyjacielem i podobnie jak my borykał się z uzależnieniem. Wiemy,że jest to choroba śmiertelna, akurat dla Niego skończyła się w najgorszy z możliwych sposobów.Ciało Artura znajduje się obecnie w zakładzie pogrzebowym w Rotterdamie.Rodzina Artura jest w trudnej sytuacji i nie byli nawet w stanie sami przyjechać na identyfikację zwłok do Holandii. Artur nie miał dodatkowego ubezpieczenia, które mogłoby pokryć koszty jego pogrzebu oraz transportu ciała do Polski.
Całkowity koszt to ponad 10 000 złotych. Wiemy już, że około 4000 złotych uda się uzyskać z ZUSu w Polsce, coś jeszcze ze sprzedaży niektórych narzędzi budowlanych, jakie zostały po Arturze, ale nie będą to wystarczające kwoty. Jeśli ktoś z Was mógłby i chciałby wesprzeć rodzinę Artura,prosimy o przelew na konto:
NL31ABNA0561850968 z dopiskiem ARTUR.
Jest to moje konto.Na prośbę rodziny jestem osobą reprezentującą ich w Holandii, każda z wpłat zostanie przekazana rodzinie Artura. Ciało Artura pojedzie do Polski we wtorek 29 października, pogrzeb odbędzie się w czwartek. Rodzina ma miesiąc , aby pokryć wszystkie koszty.

Poniżej cytat z e-maila Marty - siostry Artura:
" Podziękuj też proszę w naszym imieniu tym wszystkim DOBRYM ludziom. Tak jak rozmawialiśmy - dobro powraca. Nigdy nie zapomnę o Waszych dobrych sercach i będę dziękowała Bogu za to, że postawił Was na drodze Artura i naszej. Nie zapomnę o Was w modlitwie dziękczynnej za pomoc, jak również żebyście wytrwali w trzeźwości, żeby Wam się udało! "
Ja osobiście również dziękuje Wam za pomoc.
pozdrawiam ciepło:
Krzysztof Kuśmierz
+31617748290
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pogrzeb Trzeżwiejącego Alkoholika-Pomoc 2013/10/30 19:27 #2439

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Expert postów
  • Otrzymane podziękowania: 17
Być może są osoby z Białegostoku,lub okolic i znały Artura i chcieliby uczestniczyć w ostatniej Drodze podaję w załączniku szczegóły.Pogrzeb jest w Białymstoku.

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.